reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Brackiee ja moze odpisze Ci za siebie,dlaczego z takim opóźnieniem zareagowałam.....
Z opóźnieniem czytam forum, bo nie moge siedziec przy kompie. Jak juz przeczytam to zbieram sie aby usiąść do kopa i odpisac bo na tablecie czy telefonie strasznie niewygodnie.....
Rodzina mnie wygania i nie pozwala siadac do kompa z wiadomych względów....
Odpisałam bo mnie ten temat ruszył do żywego mozna sie domyslec dlaczego.....
Mój post miał na celu pokazanie co przezywa matka i dziecko....a ze jestem w temacie i osobiście mnie dotyka wiec nie wytrzymałam.... przepraszała nie będę, bo uwazam ze nie mam za co ...
Moze to wygląda z pozoru tak sie maluszek poleży w szpitalu wróci do domu i nic sie nie stało a ciąza nie trwała długo wiec człowiek sie nie zmęczył tak bardzo... otóż jest inaczej,ale koncze juz .... nie chce sie powtarzać ... pozdrawiam serdecznie
 
reklama
dehaira ja chcialam pat & rub (mam na poczatek buteleczke - super naturalne skladniki, nic nie uczulaja) ale finansowo chyba nie dam rady i jak nie bedzie uczulen to hipp ponoc jest super ;-) no chyba ze mi sie dzieć problematyczny trafi to bede myslec. Wiem ze napewno nie J&J a mam ich probek sporo :-p
pisze prace druga noc :-( koncze drugi rodzial, jutro jeszcze 3 chyba najgorszy no a 4 to analiza to rach ciach jakos pojdzie ;) moze polacze te dwa coby szybciej skonczyc :-p wiem ze bede musiala costam pododwawac jak skoncze ale generalnie zle nie jest, tyle ze jutro nie ma nas w domku bo sa wyscigi najwazniejsze we Wro no i nie wiem czy skoncze do poniedzialku a powinnam w sumie. Moze do srody mi pozwoli przetrzymac to w ogole bajka bedzie :tak: dobra bo mam mozg zlasowany totalnie juz i glodna jestem :wściekła/y:
 
Gusiaku ja tak samo zamówiła po paczce z każdego rozmiaru :tak: może ja też wyslę mojego chłopa w poniedziałek skoro dla nich to taka frajda :-D
 
Cześć Dziewczyny :) ja dziś nie śpię od 3 :)

Aż męża z nudów zawiozłam do pracy po 6. Nie powiem, ucieszył się. Tym bardziej, że ma kaca, bo wczoraj byliśmy na grilu u znajomych i M popił troszkę. Śmiać mi się chciało, bo M ma niezbyt mocną głowę, a poza tym rzadko pije i taki rozkoszny był jak wróciliśmy do domu :) A dziś ból głowy... :)

Jeśli chodzi o kosmetyki dla dzidzi to przesz pierwszy miesiąc planuję niewiele - mydełko, a jeśli będzie zbyt suche to Oilatum. A potem sukcesywnie wprowadzać kosmetyki Hipp lub serii Linomag (krem, płyn do kąpieli, szampon, oliwka). Zobaczymy, jaka reakcja będzie. Też na pewno nie będę próbować J&J.
 
kaskaleczna mi na szkole rodzenia polecali kajtek, bambino. Kajtka nie mogłam dostać, kupiłam bambino. Biały jeleń może wysuszać zanadto, ale raczej nie uczuli. Więc można spróbować. Ale może ktoś doświadczony się wypowie :)
 
Hej dziewczyny :)
Jeśli chodzi o kosmetyki, to ja na początek kupiłam hippa. Nie wiem co jest grane, ale nie mogłam go dostać nigdzie. W żadnej aptece. Dopiero w rossmannie u siebie kupiłam. A potem będę próbowała wprowadzać baby dream. Słyszałam wiele pozytywnych opinii o nich. J&J raczej nie będę próbować, bo mnie samą uczulał.
U mnie w sumie nic nowego. Skóra nawet mniej swędzi, co mnie bardzo cieszy. Pogoda piękna, więc pewnie pójdziemy z R na popołudniowy spacer.
Miłej niedzieli :)
 
reklama
Do góry