reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

breckie, jeśli post jest kierowany do Gusiak- a ten Majki był- to trudno, żeby kazda jej zwracała uwagę na niestosowność w nim zawartą. Dopiero jak sama zainteresowana wyraziła sie na ten temat poczułam, że można sie odezwac i albo poprzeć jedną, albo drugą stronę - takie moje zdanie.. bez spinki luzz kochae bo nam sie szyjki skrócą ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie ja przed chwilka wrocilam i zaraz lukam co u was :) mialam odpoczywac a pomagalam wynosic galezie obciete przez tescia takze dzien aktywnie spedzony juz mi sie nic nie chce. Kubus drugi dzien nie wylko lekko wierci chyba ma lenia ale widze ze wasze dzieciaczki (czesc) ostatnio tez mniej aktywne moj mezus jechal do przychodni calodobowej bo pada z bolu zeba biedaczek .... a ja sie walnelam i leze ;p we wtorek wizyta juz sie nie moge doczekac :)

milego wieczoru :*
 
Hehe, to pozamawiaj mu jeszcze trochę tych pieluch dla radochy. Kilka zamówień po jednej paczce ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja dziś dałam się nabrać na promocję w superpharm... :) kupiłam bepanthen i wydawało mi się, że taniej, bo dodatkowo był mniejszy w gratisie... a potem weszłam do smyka i ten sam zestaw jeszcze tańszy:)
ale wybraliśmy dziś wózek i kupiliśmy kolejne szczególy wyprawkowe, jeszcze troszkę i będzie chyba gotowość :)
kręgosłup mnie dziś strasznie boli i powiem Wam, że ostatnio nie lubię się kłaść do łożka... bo wiem, że kilka godizn męczarni zanim zasnę.... najchętniej do łożka położyłabym się koło 4 nad ranem, ale mój kręgosłup domaga się dużo wcześniej
niech już będzie listopad :) - przynajmniej będziemy wstawać do Maleństw, a nie na sikanko :)

Dziewczynki a jakich kosmetyków będziecie używać do pielęgnacji dzidziolków?
 
Ostatnia edycja:
Do góry