reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Mloda mnie wysysa wiec moge napisac...

Bulka gratulacje!!!
Kasia ja nie dalam rady p porodzie nadrobić wszystkiego
,a moj Wiktor tez jest troche zazdrosny...Ale jak Mala zaczyna kwekac to krzyczymama daj Soni cyca bo jest glodna!!!
W końcu przyszly panele na poddasze imaz pojechal je odebrac:) Ponad miesiac n nie czekalismy
 
No dziś dane mi było pospać do 5:-Dsukces. Dziś intensywny dzień się szykuje, popołudniu odstawiamy dzieci do babci i zakupy prezentowe plus dentysta ja i mąż. Skurcze wyciszyły, nic się nie dzieje. Zostawiam to i teraz to już czekam na po świętach:-D
:tak:Basia super, że mąż ma pomysł na prezent dla Ciebie :-)mnie też dopadają lęki to przed porodem ;-)
Bulkasia całuski i super, że już w domku
ciril dobrze, że się doczekaliście :-p

Aktualizuje listę:
1 Nathani,
2 Basia_one,
3 Ania,
4 Goko,
5 Mikaa,
6 Aisha89,
7 Muffy,
8 Bakusiowa,
9 Aurelka,
10 IZW....
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja!

Dziś ciężka noc za mną. Mało co spałam. Co chwilę budziłam się z bólem brzucha :( Zaraz jedziemy na zakupy przedświąteczne a potem do lekarki.

Bulkasia Super że już w domku! Gratuluję! :) Duży chłopak ;)
Kasia Ciesz się ze spokojnego dziecka póki możesz, żebyś sobie nie wykrakała :p
Basia One ja taki wewn niepokój mam od wczoraj... :/
Ciril No niestety w czasie przedświątecznym wszędzie są opóźnienia :/ No ale najważniejsze że już są ;)
Bakusiowa &&&&
nathani No jeszcze może być różnie. Ja dochodzę do wniosku, że najlepiej nie nastawiać się na nic ;) Co będzie to będzie ;)
 
A z tym cieknięciem w ciąży a ilością mleka to chyba faktycznie nie ma zależności, mnie w ciąży nic nie ciekło za to teraz nocami się topię ;-) albo karmię jednym cysiem a z drugiego cieknie, albo cieknie ten którym karmię kiedy Nini ma przerwę :sorry2:

Zrobiłam jej reorganizację półek, ciuszki 56 powoli odchodzą do pudła :sorry2:

U mnie to samo z tym cieknieciem, a w ciazy nic;-)

Ja nie wiem jak jest z tymi rozmiarami maly niby mial 50 cm przy porodzie, a od urodzenia chodzi w 56 cm ktore jest akurat, raz mu chcialam body na 50 cm zalozyc i nie dalo sie ich wcisnac pizamki na 50 tez juz odlozylam nie mial ich ani razu na sobie:sorry2: albo go tak zmierzyli w tym szpitalu, albo wcale sie z ta rozmiarowka nie wstrzelilam:sorry2: w czwartek mamy wizyte u pediatry to mam nadzieje, ze go dobrze zmierzymy;-)


Witam sie. W poniedzialek oodszedl mi czop przed poludniem i dostalam skurczy, z tego wszystkiego nie napisalam do Was (wybaczcie):zawstydzona/y::zawstydzona/y: Dorian Tymoteusz urodzil sie przez cc 17.12.2012r. o godz.18:08 z waga 4165g:-) Wrocilismy dzisiaj ze szpitala o 21 wiec wybaczcie ale ide sie polozyc.
Jutro postaram sie poczytac co tam u was i kto sie rozpakowal. Pozdrawiam:-)

Gratki Asiu, krolewicz, ze hej:-):-)

Ciekawe czy u Aurelki sie rozkrecilo:confused:

Kasia ja tez nie nadrobilam wszystkiego na tym watku, probuje sie teraz jakos wdrozyc;-)


U mnie dzis noc znosna jesli chodzi o Milo cycal o 22.00, 1.00, 4.00 i 7.00 ale za to staraszak w nocy zwracal, wczoraj mieli Wigilie w klasie i moze cos zjadl co mu zaszkodzilo:baffled:

Zamowilam wkoncu wozek dla malego no i czekam na kuriera moze dzisiaj:confused:
 
Dzień dobry u nas noc taka sobie ,starsza w przedszkolu u nas w nocy było -6 musze zaniedługo isc do sklepu bo kupilam wczoraj Julicie sukienke na święta i w sklepeie myślałam ze będzie duża a jak do domu wrócilysmy i jej przymierzyłam to pampers jej wychodzi i jest na styk a wole żeby miala większa i jeszcze ją w nią ubrać a nie tylko raz w wigilie:confused: Bakusiowa-&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& mocne za was i mam nadzieje że u was sie cos rozkręci:tak: Bułkasia-gratuluje i ogranijcie sie na spokojnie zajrzyj do nas jak będziesz miala chwilke:-) ide was poczytać troszke i zaniedługo na zakupy obiad zrobić a w weekend przygotowania pełną parą do świąt już więc pewnie będzie mnie mniej:happy2:
 
Bry dzień :-)
Noukie, oby było jak mówisz :-) Kciuki trzymam żeby to nic poważnego u Q :-)
U nas noc do d.... Laura kaszle, kicha, prycha... :no:... Wieczorem chyba z nią na pogotowie pojedziemy, bo nawet jak ją dziś zarejestruje do lekarza to ją przyjmą pewnie po świętach :wściekła/y::wściekła/y:... Niby gorączki nie ma (ale Ona tak zawsze) wieczorem tylko 37,8* miała:-(.... Całą noc nie spałam, nasłuchiwałam, ostukiwałam... Zasnełam dopiero po 6... Ale i tak co chwile sie budziłam... Więc o kant d** takie spanie rozbić... Dziś zakupy, sprzątanie... To drugie to na bank ogarniemy ale jak to pierwsze ? :szok:


Asiu witajcie w domku :-) Docierajcie się :-) Nami się nie przejmuj, damy rade :-p Jakby nie patrzeć, teraz Wasz Królewicz NAJważniejszy :-)

Aurelka ????

Nathani loooz :-p Do końca dnia jeszcze troche zostało :-p :-D
 
Witajcie,
Bakusiowa &&&&& oby sie rozkrecilo.
Ja jestem mega nie wyspana :baffled: No, ale coz poradzic. Corke chyba ciagle mecza zabki, czworeczki ida i chyba trojki, ciezko jej do buzki zajrzec, nie chce otwierac:sorry2:
U mnie dalej nic, synus buszuje sobie w brzusiu, maz zdrowieje. Tesciowa mowi, ze poki co jest na wczasach :-D Zaczela robic bigos dwa dni temu, juz chyba z nudow hehe. Dzis zrobimy galarete, a w weekend reszte. Ale cos mnie czyscic zaczyna i jakos dziwnie sie boje.....
 
reklama
Witam, u mnie cisza taka jak makiem zasiał :) zero jakichkolwiek oznak, wcześniej chociaż mi się brzuch napinał a teraz nic kompletnie nic :crazy:
Ale czas tak szybko leci (już piątek!) i niedługo wszystkie nierozpakowane doczekamy się maleństw :) szkoda że na święta niektore z nas nie będą z maleństwami, wtedy świeta by były jeszcze bardziej świąteczne i niepowtarzalne :-)

Lecę do sklepu kupić coś na śniadanko, ciekawe czy Aurelka już tuli :tak:
 
Do góry