reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Mloda mnie wysysa wiec moge napisac...

Bulka gratulacje!!!
Kasia ja nie dalam rady p porodzie nadrobić wszystkiego
,a moj Wiktor tez jest troche zazdrosny...Ale jak Mala zaczyna kwekac to krzyczymama daj Soni cyca bo jest glodna!!!
W końcu przyszly panele na poddasze imaz pojechal je odebrac:) Ponad miesiac n nie czekalismy
 
No dziś dane mi było pospać do 5:-Dsukces. Dziś intensywny dzień się szykuje, popołudniu odstawiamy dzieci do babci i zakupy prezentowe plus dentysta ja i mąż. Skurcze wyciszyły, nic się nie dzieje. Zostawiam to i teraz to już czekam na po świętach:-D
:tak:Basia super, że mąż ma pomysł na prezent dla Ciebie :-)mnie też dopadają lęki to przed porodem ;-)
Bulkasia całuski i super, że już w domku
ciril dobrze, że się doczekaliście :-p

Aktualizuje listę:
1 Nathani,
2 Basia_one,
3 Ania,
4 Goko,
5 Mikaa,
6 Aisha89,
7 Muffy,
8 Bakusiowa,
9 Aurelka,
10 IZW....
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja!

Dziś ciężka noc za mną. Mało co spałam. Co chwilę budziłam się z bólem brzucha :( Zaraz jedziemy na zakupy przedświąteczne a potem do lekarki.

Bulkasia Super że już w domku! Gratuluję! :) Duży chłopak ;)
Kasia Ciesz się ze spokojnego dziecka póki możesz, żebyś sobie nie wykrakała :p
Basia One ja taki wewn niepokój mam od wczoraj... :/
Ciril No niestety w czasie przedświątecznym wszędzie są opóźnienia :/ No ale najważniejsze że już są ;)
Bakusiowa &&&&
nathani No jeszcze może być różnie. Ja dochodzę do wniosku, że najlepiej nie nastawiać się na nic ;) Co będzie to będzie ;)
 
A z tym cieknięciem w ciąży a ilością mleka to chyba faktycznie nie ma zależności, mnie w ciąży nic nie ciekło za to teraz nocami się topię ;-) albo karmię jednym cysiem a z drugiego cieknie, albo cieknie ten którym karmię kiedy Nini ma przerwę :sorry2:

Zrobiłam jej reorganizację półek, ciuszki 56 powoli odchodzą do pudła :sorry2:

U mnie to samo z tym cieknieciem, a w ciazy nic;-)

Ja nie wiem jak jest z tymi rozmiarami maly niby mial 50 cm przy porodzie, a od urodzenia chodzi w 56 cm ktore jest akurat, raz mu chcialam body na 50 cm zalozyc i nie dalo sie ich wcisnac pizamki na 50 tez juz odlozylam nie mial ich ani razu na sobie:sorry2: albo go tak zmierzyli w tym szpitalu, albo wcale sie z ta rozmiarowka nie wstrzelilam:sorry2: w czwartek mamy wizyte u pediatry to mam nadzieje, ze go dobrze zmierzymy;-)


Witam sie. W poniedzialek oodszedl mi czop przed poludniem i dostalam skurczy, z tego wszystkiego nie napisalam do Was (wybaczcie):zawstydzona/y::zawstydzona/y: Dorian Tymoteusz urodzil sie przez cc 17.12.2012r. o godz.18:08 z waga 4165g:-) Wrocilismy dzisiaj ze szpitala o 21 wiec wybaczcie ale ide sie polozyc.
Jutro postaram sie poczytac co tam u was i kto sie rozpakowal. Pozdrawiam:-)

Gratki Asiu, krolewicz, ze hej:-):-)

Ciekawe czy u Aurelki sie rozkrecilo:confused:

Kasia ja tez nie nadrobilam wszystkiego na tym watku, probuje sie teraz jakos wdrozyc;-)


U mnie dzis noc znosna jesli chodzi o Milo cycal o 22.00, 1.00, 4.00 i 7.00 ale za to staraszak w nocy zwracal, wczoraj mieli Wigilie w klasie i moze cos zjadl co mu zaszkodzilo:baffled:

Zamowilam wkoncu wozek dla malego no i czekam na kuriera moze dzisiaj:confused:
 
Dzień dobry u nas noc taka sobie ,starsza w przedszkolu u nas w nocy było -6 musze zaniedługo isc do sklepu bo kupilam wczoraj Julicie sukienke na święta i w sklepeie myślałam ze będzie duża a jak do domu wrócilysmy i jej przymierzyłam to pampers jej wychodzi i jest na styk a wole żeby miala większa i jeszcze ją w nią ubrać a nie tylko raz w wigilie:confused: Bakusiowa-&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& mocne za was i mam nadzieje że u was sie cos rozkręci:tak: Bułkasia-gratuluje i ogranijcie sie na spokojnie zajrzyj do nas jak będziesz miala chwilke:-) ide was poczytać troszke i zaniedługo na zakupy obiad zrobić a w weekend przygotowania pełną parą do świąt już więc pewnie będzie mnie mniej:happy2:
 
Bry dzień :-)
Noukie, oby było jak mówisz :-) Kciuki trzymam żeby to nic poważnego u Q :-)
U nas noc do d.... Laura kaszle, kicha, prycha... :no:... Wieczorem chyba z nią na pogotowie pojedziemy, bo nawet jak ją dziś zarejestruje do lekarza to ją przyjmą pewnie po świętach :wściekła/y::wściekła/y:... Niby gorączki nie ma (ale Ona tak zawsze) wieczorem tylko 37,8* miała:-(.... Całą noc nie spałam, nasłuchiwałam, ostukiwałam... Zasnełam dopiero po 6... Ale i tak co chwile sie budziłam... Więc o kant d** takie spanie rozbić... Dziś zakupy, sprzątanie... To drugie to na bank ogarniemy ale jak to pierwsze ? :szok:


Asiu witajcie w domku :-) Docierajcie się :-) Nami się nie przejmuj, damy rade :-p Jakby nie patrzeć, teraz Wasz Królewicz NAJważniejszy :-)

Aurelka ????

Nathani loooz :-p Do końca dnia jeszcze troche zostało :-p :-D
 
Witajcie,
Bakusiowa &&&&& oby sie rozkrecilo.
Ja jestem mega nie wyspana :baffled: No, ale coz poradzic. Corke chyba ciagle mecza zabki, czworeczki ida i chyba trojki, ciezko jej do buzki zajrzec, nie chce otwierac:sorry2:
U mnie dalej nic, synus buszuje sobie w brzusiu, maz zdrowieje. Tesciowa mowi, ze poki co jest na wczasach :-D Zaczela robic bigos dwa dni temu, juz chyba z nudow hehe. Dzis zrobimy galarete, a w weekend reszte. Ale cos mnie czyscic zaczyna i jakos dziwnie sie boje.....
 
reklama
Witam, u mnie cisza taka jak makiem zasiał :) zero jakichkolwiek oznak, wcześniej chociaż mi się brzuch napinał a teraz nic kompletnie nic :crazy:
Ale czas tak szybko leci (już piątek!) i niedługo wszystkie nierozpakowane doczekamy się maleństw :) szkoda że na święta niektore z nas nie będą z maleństwami, wtedy świeta by były jeszcze bardziej świąteczne i niepowtarzalne :-)

Lecę do sklepu kupić coś na śniadanko, ciekawe czy Aurelka już tuli :tak:
 
Do góry