reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Dziendobry....oj u nas noc bardzo krociutka, maly ciagle cyca chcial:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: nie wiem moze ze dwie godzinki spalam:sorry2:


Betiks te kupki warto skonsultowac z lekarzem skoro sie niepokoisz, ale mi sie wydaje, ze to od karmienia piersia tym bardziej, ze piszesz, ze Piotrus teraz duzo je, to i pewnie tych kupek wiecej, u nas bardzo duzo tez wodnistych, co pampers;-)

Cinamona oj zazdroszcze takich nocek moj maly ostatnio co noc, co godzine wisi na cycu, a jak probuje go przetrzymac to steka i steka dopoki go nie wezme, co do przyzwyczajania sie maluszka nie martw sie, do pol roku sie nie przyzwyczajaja, a maja naturalna potrzebe ssania i bycia jak najlbizej mamy ciepla;-) dopiero pozniej wyksztalacaja sie nawyki;-)
U nas pepuszek jeszcze jest, ale u nas tez nie nakazuja niczym smarowac i pewnie stad tak dlugo to trwa.....

Ciekawe co u Fiolki:confused::confused::confused:

Nathani jeszcze troszke;-) czytalam, ze jednak Lenka:-):-):-)


Za wizyty i za szybciutkie rozwiazania dziewczyny &&&&&&&&&&:tak::tak::tak:
 
Hej dziewczyny!

U mnie noc koszmarna, mało spałam, całą noc męczył mnie ból w dole brzucha jak przy konkretnej miesiączce, jednostajny promieniujący na plecy, a dokłądnie jakby na tył bioder, teraz trochę przeszło, ale ciągle coś czuję, może w końcu coś ruszy, na 15.15 jadę do lekarza, ale już lecę pod prysznic i wyjeżdżam bo mam parę spraw jeszcze do załatwienia.

Ciekawe co u Fiolki
Nathani kochana
Apap weź, trzymam kciuki żeby skurcze wróciły

Miłego dnia
 
Super, a tak się wzbraniała przed podróżą ;-) urodziła jeszcze wczoraj czy to już był 20?

To która dziś? ;)

My się powoli zbieramy na zakupy, trzeba zrobić zapasy do kuchni, mam 3 ciacha do zrobienia. Resztą zajmie się teściowa, tylko sałatki jeszcze zrobimy już na miejscu. Kochana z niej kobieta. Nie ma co, dobrze trafiłam :)

U nas noc była spokojna, Marysię karmiłam o północy, ładnie zasnęła, potem o 4, 7 i dała pospać do 9 :) Teraz jeszcze dosypia na tatowym brzuchu, ale jak wstanie to idziemy na zakupy. Dobrze, że jest wózek z koszem, bo trochę tego będzie :D

Jakaś taka przyćmiona pogoda dziś, ciemno, mglisto :confused2:
 
Ostatnia edycja:
cześć mamuśki :biggrin2:

nadrobiłam wszystkie strony, ale oczywiście już nie pamiętam co komu miałam napisać.
na pewno gratulacje dla rozpakowanych mam :tak:

muffy kciuki za dzisiaj
bakusiowa kciuki za wizytę i obyś datę wywołania miała na ten tydzień - albo żeby samo się rozkręciło czego życzę z całego serca, teraz doczytałam że coś jest na rzeczy, więc kto wie ;-)

i ja się w końcu doczekałam mojej kruszynki - jest prześliczna, narazie uczymy się siebie, chociaż nawet grzecznie śpi - tylko nerwus z niej, bo jak głodna i źle cyca złapie to się od razu "wydziera" :-D

pochwalę się- Wiktoria Zobacz załącznik 524676
 
Super! Grtulacje dla liwus i Fiolki:-)

Bakusiowa
trzymam kciuki aby dzis był Twój dzień;-)

nathani Tobie rowniez tego zycze:tak: choc teraz to ja bym juz wolała sie przekulac do po Swietach bo tak mogłoby sie przelezec akurat swieta w szpitalu://

U nas nocka dziś dla odminy ok mały ssał i zasypiał i ja tez bo my spimy razem całe noce. W ogóle njlepiej mu na rekch teraz tez Go trzymam odłozyc go nie zawsze sie da. Nie mam kompletnie pomysłu na obiad:no: dziewczyny co Wy gotujecie by i samemu mozna było zjesc i zeby sie jeszcze rodzina najadła po mału wena mi sie konczy:baffled:

U nas tez pepuszek jeszcze trzyma ledwo ledwo ale trzyma:dry:


Oooooo adgama jaka sliczna:-) wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!! :)))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry