reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Hej Lasencje :p
Adgama ależ śliczności nosiła :-) Nic dziwnego, że jej się nie spieszyło :-p
Aisha nie przejmuj się :-) Wyjdzie kiedy będzie gotowa :-)
U mnie bóle jak na @:wściekła/y:... Wczoraj tak bolało, że ledwo do kibelka dochodziłam.... Rano wziełam ciepłą kompiel celem uspokojenia bóli lub "rozwinięcia" - oczywiście dooooopa, bo jakżeby inaczej.... I tak się męczyłam cały dzień... Raz bolało mocniej raz słabiej, ale generalnie ból ciągły... W zasadzie to we wtorek wieczorem zaczeło boleć... Dziś nad ranem skurcze i cooo ??? Wstałam i echo..... :dry::dry::dry:.
Jeszcze wieczorem brałam znów ciepłą kompiel... Przeszło na minute. Dosłownie....
Ale już powiedziałam Malej, że jak do jjutra nie wyjdzie to zaciskam nogi :-p I niech po Wigilii wychodzi :-D
Chociaż jakby popatrzeć Luśka była planowana na 26 :-D Wyszła 21 :-) Może teraz też tak będzie ?? :-D:-D
Chyba, że Młodsza weźmie przykład ze Straszej (dzień wiosny) i wylezie w dzień zimy ??? :confused:

e: A właśnie miałam pisać :-) Od wczoraj tak mi siara leci, że nie wyrabiam... (tak wogóle, kocham spać w staniku....;/) I chciał nie chcial, musiałam spać z wkładkami... A dziś mnie pieką....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Noukie pierwsze 3 noce nie byly wogole spokojne. Pierwsza noc w domu to dla mnie byl koszmar. Ale odpukac, 2 ostanie nocki i dziejsza ladnie nam minely. Budzilam ja 2 razy na karmienie, zjadla, odlozylam do wozka, postekala posapala, ale mowie sobie poki nie placze nie podnosze jej, no i w koncu zasnela.
Jesli do konca tygodnia bedzie w miare dobrze spala w wozku to zaczne wkladac ja na noc do lozeczka, zobaczymy co bedzie.
Wlasnie nie wiem ktorego dokladnie Fiolka urodzila. Bo nie napisla, a ja z tego wszystkiego zapomnialam zapytac. Wysle jej pozniej smsa moze odpowie.
Adgama Wiktoria jest przesliczna, jak slodko spi

No wlasnie ciekawe ktora dzis „polegnie” ? ;-)
 
A właśnie jakieś wieści od Bulkaasia ????

No wlasnie co u Bulkaasi?????

Fiolka Liwus super gratki:tak:

Cinamona
u nas nocki byly ok, teraz ma Milo wlasnie jakis czas na ciagle jedzenie:sorry2:

Mam pytanie do dziewczyn po cc, kiedy macie pierwsza wizyte u gina:confused::confused::confused:, ja normalnie mam za 6 tyg, ale gin jeszcze dzwonil, ze chce mnie wczesniej zobaczyc bo ta rane chce zobaczyc i mam wizyte dodatkowo w poniedzialek:confused::confused: wczoraj zdjela mi pielegniarka szwy mialam takie metalowe....... bbbbbbbbbrrrrr okropienstwo:sorry2:

Liwus
napisala ze mala dostala 7 pkt, moj maly dostal 9 pkt odjeli mu za oddech bo troche tak swistal jak oddychal, obejrzal go lekarz i powiedzial, ze to przez wode w pluckach i minelo po dobie;-)

Sarka oj i u mnie problemy z tymi obiadami:baffled: dzis makaron z lososiem i szpinakiem

Adgama cudna corcia:)

Zmykam na cycanie;-)
 
reklama
Hej, hej. U mnie też noc dzis baardzo krótka, bo mały od cyca do cyca, w międzyczasie odbijanie, pampersik i tak całą noc z małymi przerywnikami drzemki :dry: Tak, że śpiąca "królewna" dziś ze mnie :blink:
adgama śliczna córcia :tak:
 
Do góry