reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Coś dziś nie umiałam spać...Sara kaszel, wcześniej wymioty, nie wiem czy augmentin jej nie podchodzi. Jestem głodna i pić się chce ale na badania jadę więc muszę się wstrzymać. 7 dni do świąt zostało....
lil
trzymam mocno:tak:
ktoś ma wieści od Ankki?
 
Witam sie z rana, nie śpię od 5 bo brzucho tak strasznie boli jak na @ i krzyż.:zawstydzona/y: Do tego katar się przypałętał i jakieś dreszcze, czyzby przeziebienie się szykowało?:zawstydzona/y:
ankka gratuluję córeczki, modlitwa zapewniona:-)
Lilith powodzonka kochana i bezbolesnego rozwiązania:tak:
nathani oby Sarce sie poprawiło, może faktycznie nie toleruje leku. Dużo siły i zdrówka:tak:
cinamona ciesze się, że tak cudownie Wam razem, oby tak dalej.
Ja jutro cc ale nie nastawiam się, że bedzie na 100% bo już dwa razy przekładana. Co ma być to będzie.
Czas na śniadanko.
 
Hejka my juz w domku:-) jak sie ogarniemy to poczytam co u was, u nas wszystko ok tylko nawal mleka mnie od dwoch dni meczy:eek: wczoraj wieczorem az goraczki dostalam:no: maly cyca ciagle, ale co z tego jak cyce jak kamienie:-:)-( niby to trwa 48 kg a u mnie juz 3 dobe zaczynam:sorry:

Malutki jest kochany wcale nie placze;-) i slodziak z niego niesamowity:rofl2: a no i mojego liczenia 38 tyg nie uznali:eek: bo lekarz wie lepiej;-) i wpisali mi cc w 37 tyg plus 4 dni, Viv to chyba jak i u Ciebie Marysia;-)

Lili powodzenia dzisiaj:-)

Ankka gratulacje:tak:

Bulkaasia ale Ci z ta data warjuja:sorry::sorry::sorry: moze czekaja az sie wkoncu samemu zacznie:sorry:

Nathani co z imieniem?????;-)

Wiolu dziekuje Ci bardzo za wszystkie smski i za przekazywanie wiadomosci na bb duzy buziak dla Ciebie:tak:
 
reklama
Dzień dobry zagladam na chwilke zaraz mam miec znów gosci jak zdaze to troszke was poczytam:tak: Noukie witajcie w domku;-) Ankka-kochana gratulacje i modle sie za was:-) Lili- powodzenia w końcu sie doczekałas:tak: Bułkasia za ciebie &&&&&&&&&&&&&& zeby jutro sie udało i zebys wyzdrowiała:-) ide was poczytac u nas cały weekend goscie dzis znowu beda goscie Nastka przeziebiona w domu i w trakcie porzadków przedswiatecznych jestem wiec urwanie głowy:eek: milego dnia wszystkim:happy:
 
Do góry