reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Witam się z rana :-)

nathani
sto lat!!! sto lat!!! :-):-):-):-):-)

majja pakuj torbę bo jak wybije godzina zero może być za nerwowo a tak przynajmniej o jedną rzecz będzie mniej....

misia jak nastroje przed jutrem???
 
reklama
Nathani wszystkiego dobrego :-) I tym razem łatwego, szybkiego porodu, zdrowego dziudziusia i oczywiście całej rodzinki
Misia powodzenia jutro. Jejku już jutro przytulisz swoją córeczkę
Bakusiowa kusisz tym śniadankiem ;-) Ja sobie tylko na bułkę dam plasterek szynki i serka i wsadzę do mikroweli, to będzie coś a'la zapiekanka :-p
Clodi powodzenia na ktg
 
Hejka, wstałam "połamana" bo plecy tak mnie bolą, że hej:tak: Ciężko było mi sie ruszyć z wyrka ale jak mus to mus. Rodzinka odprawiona,ja zaraz szybki prysznic,śniadanko i biore sie za porządki kolejne(chyba):biggrin2:
nathani
osiemnastka-urodziny.jpg
Majja Ty pakuj torbę raz dwa bo jak Cie chwyca bóle to połowy zapomnisz:tak:
misia jak samopoczucie przed jutrem?
 
Hej Dziewczyny!

Nathani wszystkiego najlepszego! :*

Od samego 3 dni chodzę ciągle podminowana i nie wiem co się ze mną dzieje..
:(
Mężowi robie co chwilę awantury o nic i w ogóle wszystko jakieś takie do kitu jest i mnie drzaźni..

Dziś mam ktg i gina o 17-45, to sobie chociaż podejrzę co tam moja Kruszynka w brzuchu robi..

Dla Małej na wyjście ze szpitala wzięłam 2 komplety - 1 w rozm. 56, a 2gi w rozm. 62. Body+pajacyk+skarpetki+czapeczki cieńką i grubszą+kombinezon + a, i spakowałam w razie nagłego ataku wielkich mrozów sweterek rozpinany.
Ww ubranka + rożek (myślicie, że się przyda?) wrzuciłam do osobnej reklamówki, Mąż mi przywiezie jak będę wychodziła ze szpitala.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nathani Wszystkiego Najlepszego :-)
Wizytującym powodzonka :-)
Misia ma mieć cc ?? :szok: Też życzymy powodzenia :-) Oliwka pewnie już z rodzicami ? :-)

Od wczoraj od około 15-tej cały czas brzuch mnie jak na okres boli...:no: Raz mocniej, raz ciut lżej, ale jednak cały czas... Pół nocy nie spałam... Mała jakby troche mniej ruchliwa... Tzn, czuje jak "bryka" ale jakby spokojniej wierzgała rączkami i nóżkami.. Nie "wyrzuca" tylko "podnosi" tak to ujme :-)

Miłego dnia życzymy :-)
 
RoziSzu mam to samo... Z tym że dzisiaj trochę lepiej, ale wczoraj i przedwczoraj to było fatalnie z humorem :crazy:
Ubranka mniej więcej tak samo spakowałam, też dwa rozmiary, rożek raczej nie będzie potrzebny. Ja reklamóweczkę zawiesiłam na wieszaczku razem z kombinezonem na wyjście, a tego to mąż wsadzi do śpiworka i do nosidełka. A! I jeszcze dodałam pieluszkę tetrową żeby buzię na dworze zasłonić i krem na każdą pogodę Nivea
Aniu Misia jutro ma mieć cc ;-)
 
Witajcie ja tez pol nocy nie spalam, obudzilam sie na siku i juz spac nie moglam..dopiero po jakims czasie zajarzylam ze grzejniki sa gorace i skrecilam ogrzewanie...:szok: Odkrylam sie i jakos zasnelam. Od dwoch dni wzielam sie na sposob i wieczorem podaje malek kaszke lyzeczka tak 18-19 potem jeszcze sie bawi, kolo 20 idziemy ja kapac i potem daje jej jeszcze popic mleczka tyle ile chce. I stal sie cud ( nie zapeszajac) spi cala noc do 8 a dzis do 8:30 :-D Choc przez to w dzien nam za bardzo nie chce spac robi sie zmeczona dopiero kolo 15-16 gdzie wczesniej o tej porze wstawala.

Oo czuje zapach kawki. Pora wstac zjesc, potem pod prysznic i tez spakuje torbe w koncu.

Nathani wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek, duzo zdrowia, spelnienia marzen, szybkiego rozwiazania i pociechy z dzidziusia.

Majju powiem Ci, ze ja tez mialam watpliwosci juz w ciazy, mimo ze o corke staralismy sie "z zegarkiem w reku" 4 miesiace. Teraz swiata poza nia nie widze i u Ciebie tez tak bedzie. Druga ciaza to totalna niespodziwajka i wtedy ogarnely mnie mega strachy jak my damy rade i wogole, choc moj maz sie bardzo ucieszyl i powiedzial mi, ze my przeciez nie jestesmy para w luznym zwiazku co zaliczyla wpade tylko malzenstwem od 6 lat ktore zrobilo dzidziusia z milosci :-D Pisze tak bo on zawsze twierdzil, ze on zrobi dzidziusia z milosci w sensie niezabezpieczamy sie jak bedzie to bedzie. Maje tak z milosci robilismy ponad rok, az pod koniec juz na testach owu sie udalo.
 
Ostatnia edycja:
Annka02 ok, to w sumię wymienię rożek na śpiworek, o którym zapomniałam.. Obym tylko nie przegrzała Małej w tylu warstwach ubrania. I pieluszkę dorzucę. A prałaś te pieluszki i prasowałaś? Bo ja nic z nimi nie robiłam...
 
Nathani wszystkiego najlepszego kochana

Wizytujacym powodzenia:) I milego dnia kazdej z osobna

U nas ok, noc przespana niezle, mala umyta przewinieta I przebrana jeszcze drzemie ale juz cmoka bo glodnieje;)

Dzien jak co dzien, chcialabym wyjsc juz z domu ale u nas od ub tyg leje:(
 
reklama
Do góry