reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Gratuluje wszystkim rozpakowanym mamuskom. Trzymajcie sie dzielnie.
A mi jeszcze 14 dni i w koncu zaczne macierzynski. A sa na forum jeszcze jakies mamusie pracujace?
Torba juz spakowana dla maluszka jeszcze do mojej musze kilka rzeczy dokupic i bede miala juz wszystko.
Musze jeszcze jakies spodenki dokupic dla malej do wyjscia ze szpitala.
Awy w co ubieracie albo zamierzacie ubrac swoje maluszki przy wyjsciu ze szpitala?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale sie narobiłam jaki dziki wół,padam na ryjek ale jestem gotowa. Torba spakowana, ciuszki poprasowane i tylko łóżeczko złożyc ale to juz jutro (chyba);-) Zgłodniałam i własnie wciagnęłam 450g jogurtu,pycha:-D
Uciekam do wyrka bo mi kregosłup wysiada, dobranoc...
 
Czy Misia nie miała dziś cesarki czasem ? hmmm ... albo jutro ...

Wisienka ja założę pajacyka , do tego taki kombinezonik i włożę bąbla do nosidełka z takim futrzakiem :) mam nadzieję tylko, że go nie usmażę :eek:

1 (1).jpg1 (2).jpg1 (3).jpg
 
Ostatnia edycja:
Hej, ja torbe pakuje juz od miesiaca i sie zabrac za to nie moge :no: Musze sobie przypomniec co bralam jak bylam z Maja w ciazy i wyprac sobie cienszy szlafrok, bo ostatnim razem mialam taki gruby i sie strasznie w nim pocilam. Dzis nam znow milo i szybko minal dzien, ja sie wyrwalam na troche z domu. Musze pomyslec nad jakims obiadem na jutro i spac :-D
 
Basia ja jestem po terminie 1 dzień a torbę mam dalej nie spakowaną , wszystko leży w jednym miejscu jednak nie mam siły ani chęci żeby to zrobić :eek: jak się zacznie i wpadnę w panikę to będą niezłe jaja :eek:
 
Ahh, to faktycznie :-D A nie ogarnia cie juz panika? Ze to sie moze zaczac w kazdej chwili? Czy masz juz termin wywolania? Mi pierwsza ciaze wywolywali 8 dni po terminie, a chcieli czekac do 10 dni. Na moje szczescie 10 dzien wypadal na weekend i kazali przyjsc w czwartek.
 
Basia ja jestem spanikowana od 9 miesięcy już , dla mnie ta ciąża to w ogóle zaskoczenie :eek:
Ja jestem egoistką i chciałam wcześniej zrealizować swoje plany i marzenia a wyszło jak wyszło ...
mąż się cieszy a ja podchodzę do tego z wielkim dystansem ... nie mam instynktu macierzyńskiego a wręcz przeciwnie ... dzieci mnie zawsze odpychały, nigdy nie zaglądałam do wózków innych mam z zazdrością i uśmiechem, nie interesowało mnie to a maluchy wręcz irytowały ... mam nadzieję ,że jak się urodzi to minie mi to wariactwo i nie będę widziała świata poza dzieckiem :-)
acha termin też mi mówili do 10 dni jak się nie ruszy :szok:
 
Ostatnia edycja:
Witam się porannie

Kasia_s ja chodzę na NFZ do lekarza i byłam bardzo zdziwniona/zaskoczona że muszę sobie położną wybrać :szok: no ale już mam :-D

Mummy3 fajnie z tą randką, tylko pozazdrościć męża zresztą teściowej też ;-) nie zdarza się zbyt często tak dobry kontakt synowej z tesciową, kurcze ja też bym poszła na taką randkę, ale jak mój mąż jest w domu tylko 3-4 dni w miesiącu to szkoda nam czasu żeby chodzić gdzieś po restauracjach :-) jeśli wiecie co mam na myśli :rofl2:

Viv, Wiolka jak ja Wam zazdroszczę spacerków z dzieciaczkami :-p

Betiks ale mu powiedziałaś, ale miałaś rację, głupio się pyta czy możesz tak pracować, nie przemęczaj się bardzo ;-)

Majja wrzuć to wszytsko do torby bo pożniej tylko nie potrzebne, dodatkowe nerwy będziesz miała a co do instynktu to życzę Ci całym sercem żeby przyszedł z chwilą narodzin dzidziusia

Ja dziś wyspana tylko plecy trochę bolą, kawka wypita idę na śniadanko, wczoraj na kolacje jadłam jajka sadzone i smażony szpinak, jejku dziewczyny jakie to było pyszne :wink: więc na śniadanie chyba zrobię sobie to samo :-D

Misia powodzenia jutro!!! trzymam kciuki ;-)
 
Witajcie dziś mój wielki dzień moje urodzinki :-) stara już jestem ale co tam jest już u mnie mama szykujemy dom na imprezkę. Jak mi się uda zajrzę do was wieczorkiem . Trzymajcie się kochane.buziaki

majja pakuj torbę :tak:
 
reklama
Do góry