reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Witajcie,
NESKA GRATULACJE SYNUSIA !!

Ja ogarnelam zakupki, troche w domu tez, kupilam corce dwie pary butow i rekawiczki, teraz mozemy spacerowac :-D U nas zimno, dzis bylo 8 stopni.

Na obiad nic dzis nie robilam, bo mi sie nie chcialo, zjedlismy po bialej kielbasce na goraco :szok: Corka zasnela nam dosc puzno, musze ja zaraz obudzic. A teraz buszuje na allegro i szukam zestawu do karmienia, takiego miska, takerzyk, kubek plus sztucce na prezent dla malej.
 
reklama
Fiolka to faktycznie ubiłaś interes z poduchą :szok: Ja dałam standardowe 69 zł
Mummy3 fajnie masz z tym mężem ;-) Chociaż na mojego też nie mogę narzekać - wczoraj i dwa tygodnie temu zabrał mnie na przepyszny obiad :-)
Staram się być grzeczną i spokojną żoną, ale widzę, że opłaca się też być zmierzłą :-p Trochę ponarzekałam i nie dość że półka powieszona, to jeszcze lampa do tego i śmieci powynoszone... Od razu mi się ten kiepski humor poprawił :cool2:
 
Tez bym poszla z mezusiem do jakiejs knajpy, moze wybierzemy sie jak tesciowa przyjedzie.

A tak to w piatek ide na kolacje z kolezankami z pracy, a potem one ida jeszcze na Christmas Party a ja wracam do domu, bo ja juz na takie pijackie imprezki sie nie nadaje :-D A 9 grudnia u nas w pracy jest Christmas Party dla dzieciaczkow, to idziemy cala rodzinka.
 
Neska moje gratulacje, już masz dzidzię po drugiej stronie. całuski :tak:
kochane muszę Was nadrobić A jest co:cool:
ja dziś byłam u fryzjera , potem w rosku kupiłam pampersy, tusz do rzęs i lakier do paznokci ;-)
a i kupiłam liście malin ;-)
 
Witam wieczorową porą :-)
Ciril oby z tym porodem było inaczej, czyt. lepiej:tak: no to dobre początki dzieciaczki mają za sobą :-D
Basia faktycznie po takim snie można dostać zawału :szok:
bulkaasia ja już jakiś czas temu zamieniłam się miejscami z K. bo on spał od brzegu bo wstaje prawie w nocy a teraz mi łatwiej zejść z łóżka jak spię od brzegu tylko że nie chcąc pchać się na mnie robił mi w nocy miejsce i przesuwał się do brzegu .... i tak mu zostało :eek: więc teraz pcha się na mnie :-D ostatnio zawstydzacie mnie ile to juz zrobiłyście więc i ja się pochwalę :-D mam poprasowane ciuszki do 6 mż :-)
RoziSzu ja zamrażam często kotleciki z kurczaka po imprezie i po rozmrożeniu są ok chociaż wolę zamrażać surowe, przyprawione i opanierowane bo wtedy są na pewno mniej wysuszone bo pierwszy raz smażone :tak:
Clodi fajnie się prezentuje ta torba :-) ale ja też lubię jak jest dużo przegródek :-)
eni oby taki humorek towarzyszył ci ciągle :tak::-)
muffy fajna będziecie mieć pamiątkę :-)
Bakusiowa, Fiolka to wy musicie wybierać położną:shocked2: a chodzicie do ginka prywatnie czy na NFZ:confused:
Noukie lepszego samopoczucia:tak:
ankka tak, tak trzeba zmieniać nastroje żeby urozmaicać mężowi życie :-D
 
Fiolka dziekuje za Twoje slowa, buziaki :). Nom masz racje, szczesliwam :) i chociaz czuje sie zmeczona, ociezala i juz bardzo, ale to bardzo chcialabym miec kolejnego synka po tej stronie brzuszka to i tak czuje sie szczesliwa

Noukie mam nadzieje, ze samopoczucie sie poprawi :)

Z tesciowa ogarnelysmy troche w domu, jedno pranie zrobione i sie suszy, drugie wstawione, tesciowa prasuje, mlodszy synus ma drzemke, a starszy nie chce spac, pomagal w kuchni po swojemu ;), no i bawic sie ze mna chce caly czas :), obiad zrobiony, dzis u nas ryz z kurczakiem i warzywami, ugotowalam zupke jarzynowa dla chlopcow, a po obiedzie trza bedzie jechac na miasto po zakupy, nadac paczke itd :)
 
Dzieki dziewczyny, u mnie troche lepiej, odpoczelam, polezalam, wzielam kapiel, M wysluchal zalow i od razu lepiej;-)

Musze sie zebrac na gore jutro znowu ciezki dzien:sorry:

Mummy3 dobrze masz z ta tesciowa:cool2: mam wkoncu marshmallow:-) wcale o tym nie pomyslalam, a M pojechal mi w niedziele do sklepu z amerykanska zywnoscia;-) bylo do wyboru do koloru:cool2:

Dobrej nocki mamusie:-)
 
reklama
Noukie super, ze jest marshmallow :-), nasi panowie czasem potarfia nas zaskoczyc milo :tak:. No tesciowka moja to kobita w deche hehe, nasze dzieci na chwile obecna to jej jedyne wnuki (moj maz ma dwie starsze siostry, ktore na chwile obecna nie garna sie do zalozenia rodziny :)), wiec dla tesciowej nasi chlopcy to ukochane wnuki, rozpieszcza ich strasznie :) i ciagle przygaduje swoim corkom, zeby braly przyklad z mlodszego brata i wziely sie za potomstwo hehe
 
Do góry