reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

witam się z rana.... jakoś dzisiaj znów nie mam weny... jakaś taka ostatnio do d... jestem.... zazdroszczę (pozytywnie) rozpakowanym dziewczynom...
 
reklama
goko my mamy spadek formy, ja dziś muszę jechać do alergologa ze sobą i z Sarą jak mi się nie chce. Ale kochana jeszcze trochę i urodzimy nie martw się . Damy radę
mummy 2 sprawdź kulinaria, przepraszam że tak późno
 
Znam Zakrzów - mieszkałam tam, moi rodzice teraz tam mieszkają ;PP
Co do położnej to nie wiem skąd takie dziwne rady (m.in dlatego sądzę że należy omijać szkoły rodzenia szerokim łukiem)??? Myslę że to nie Ona Ci powinna radzić a kobiety które rodziły tu czy tam...ja rodziłam w trzebnicy pierwsze dziecko i nawet nie chcę patrzeć w strone tego szpitala - opieka koszmar!!! o Kamińskiego chodzą różne opinie, osobiście mam tam swojego lekarza ale zamierzam rodzic na Klinikach gdzie rodziłam drugie dziecko i złego słowa powiedziec nie mogę. A dzieciątko będzie trzecie:happy2:

nathani ano tak sobie myślę, syna urodziłam 6 dni po terminie córcię 1 dzień, więc wystarczy kilka dni obsuwy i Świeta mam w szpitalu:sorry2: Ja tam bym właśnie wolała mieć termin na po Świętach tak jak z córką miałam na 26 a urodziła się 27 - dała mi pojeść jeszcze bałam się że w jakąs Wigilię zacznę rodzić a Ona pieknie się urodziła bo się wbiłam między Świętami a Sylwestrem:tak:

RoziSzu a do lekarza gdzie chodzisz? Do Formici może?:happy2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sarka to Ty podobnie jak ja, jedna tydzień druga 5 dni zwlekała ...ciekawa jestem jak będzie tym razem. Ja mam termin na 26 grudzień według om , ale zdaje sobie sprawę że nie ma się co trzymać kurczowo terminów ;-)
 
Do lek. chodzę do Medicoveru - w Globisie k. Arkad. Do Formici ost. się też zapisałam, żeby później córę tam zapisać móc i szczepienia wszystkie mieć za free, no i oczywiście środowiskową. Masz Sarcia jakieś info o którymś z lek. tamtejszych? Jak już zacznę tam chodzić przydałoby się wybrać najlepszego pediatrę/internistę ;)
Opinie o szpitalach akurat nie położna ze szkoły rodzenia mi mówiła, tylko położna z medicoveru. A kiedy rodziłaś? Może się już coś pozmieniało w szpitalach do tej pory :) Tak czy siak, przekonam się na własnej skórze ;) Kamieńskiego mam najbliżej i w razie W ponoć mają tam najlepszy oddział neonatologiczny, więc chciałabym, żeby się znalazło dla mnie tam miejsce. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)
 
Dzień dobry:-) A co Wy tyle naprodukowałyście co? Wyspałam się super dzisiaj, pobudka na siku tylko 3 razu;-) Strasznie boli mnie żołądek i juz popijam miętę,ehhh...Dzsiaj na 15:15 mam wizytę z położną czyli pomierzymy i sprwdzimy siusiu. Mały od rana wbija mi się po dlewe żebro ale jest cudnie. Wczoraj moja kuzyneczka pierwszy raz zobaczyła jak jej zafalował brzucho (jest 22tc):-)
RoziSzu witam, ja mam termin cc na 12.12.2012r.:happy2:
mummy3 ależ pyszności naszykowałaś, wpraszam sie na jedzonko wirtualnie;-)
goko lepszego humorku życzę.
 
Bulkaasia to termin mamy taki sam :) Też miałam mieć planowane cc, dopiero 3 tyg. temu się dowiedziałam, że będę rodziała naturalnie i to był dla mnie szok :p ale jakoś się już oswoiłam z tą myślą i z niecierpliwością wypatruję oznak porodu... :)
 
reklama
Bulkaasia nie rozumiem. Skoro jest ułożony główką w dół to prawidłowo przecież. Czy wtedy w Londynie się nie podaje żelu z prostaglandyną, ewent. oksytocyny na wywołanie porodu? Nawet jeśli zamiast wywoływania u Ciebie robi się cc, to już 12.12.2012, a nie po terminie? W sumie to w Polsce też by tak mogło być, było by super.. :)
 
Do góry