reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

fiolka co ile chodzicie z nim do fryzjera?
w DDTVN będzie o ustępowaniu miejsc też kobietom w ciąży, zajawkę widziałam przed chwilą
 
Ostatnia edycja:
reklama
fiolka co ile chodzicie z nim do fryzjera?
różnie. Ogólnie miała zawsze długie włoski więc na kosmetykę (czyli podcięcie wokół dupki, uszu itp) co jakieś 3 miesiące różnie bo ja sama też ją podcinam czasem.
Teraz w lato ją ogoliłam to tak odświeżyć fryzurkę też coś koło tego bo jej strasznie szybko rosną.
teraz na zimę jej już nie będę golić tylko idziemy łapy podciąć i firankę .

Odwołałam, nie mam siły jednak jeszcze mnie mdli
 
RoziSzu dlatego cc bo pierwsza ciąża tak sie skończyła więc teraz miałam wybór jaki chcę poród i wybrałam cesarkę:tak:
Fiolka ależ miałas poranek. Może faktycznie odwołaj spotkanie i poodpoczywaj sobie...
nathani dzieki ale dam radę:-) Juz jest o wiele lepiej i tylko mni ćmi.
 
Dokładnie to teraz też tak tylko mocniej łapki i firana bo jak jest jesień to całe mokre ma podwozie :-p
Plus też bo mamy bardzo tanią fryzjerkę bo za podcięcie tylko 15 zł ;-)

ide spać chyba ale jeszcze do tej przychodni by się przydało :/
 
Anka, ja bym się nie zastanawiała, tylko od razu powiedziała, że albo przyniosą coś ze sobą jak chcą jeść, albo niech przyjdą na 5 minut i sio :-D
Ja u siebie powiedziałam, święta moge zrobić, ale nie obiecuje, że coś wogóle będzie :-p. Więc niech sie nie nastawiają, że pojedzą :-D
Fiolka nie przejmuj się gadaniem bab :-) Moja znajoma pierwsze dziecko rodziła jak miała 18 lat :-) Była już po ślubie, mąż nie był przy porodzie, była z mamą swoją :-) Też usłyszała (jak jej mama wyszła na chwile), że "dzieci rodzą dzieci, bo jej córka ma (tej pani doktor) 30lat i dopiero zaczyna myśleć o dzieciach" czy jakoś tak a było to już 5 lat temu :-D... Moja kumpela zęby wyszczerzyła i mówi do niej tak "to gratuluje pani córce" :-) Kobieta się więcej do niej nie odezwała :-p
Fiolka to poprostu zwykła zazdrość ludzka i zawiść :-p Nic więcej :-) Głowa do góry :-)
 
fiolka nasza jak teraz wraca z dworu to porażka, jeszcze dziś kopała za kretem cała brudna a nie dawno ja kąpałam:-(
i nie przejmuj się ludzkim głupim gadaniem
 
reklama
Do góry