reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Hej, kurde was nadrobic to masakra :-D
Witam nowa mamusie:-)
No ja mam taka nadzieje rozpakowac sie w polowie grudnia a nie na koniec, choc termin mam z miesiaczki i usg na 31.12. Pojadlam mandarynek, zakupilam sobie tez suszona zurawinke, jak dziewczyny radzily, jutro musze zawiezc mocz do zbadania, a tak poza tym to tez juz ide spac. Jutro beda mielone na obiad. Wczesniej narzekalam ze moja mala mi obiadku nie chce zjesc, ale po drzemce go dokonczyla z tym, ze troche go zblenderowalam, bo nie podchodzil jej ryz, chyba za duze kawalki.
 
reklama
ale jesteście płodne w tych postach :szok: pół dnia a tu tyle do nadrobienia :baffled:
RoziSzu witaj :-)
ja mam termin na 15.12 ale jednak chciałabym zakończyc to już na początku grudnia więc na pewno spróbuję wszystkiego co może wywołać wczesniej poród ;-)

co do karmienia to marzę o tym żeby karmić piersią (Julke karmiłam rok i 7 mies.) ale jak się nie uda to trudno, mam nadzieję że się nie załamię, w każdym razie podobnie jak mummy na pewno będę twarda i będę walczyć o pokarm byle Wojtuś chciał i potrafił współpracować :tak:
 
no nie nudziłyście się ;-) zaś nadrabiam :-D
majja czego mi zazdrościsz?
wiola i madlen 79 już macie maluszki ze sobą superrrrrrrrrr.
fiolka fajne rzeczy przyniósł mąż , fajna praca;-)
roziszu witaj :tak:
mummy 3 ale pyszności robicie mniam mniam:-)
neska ja 27 listopad jestem dobra data może Wam się uda ;-) ja już też bym chciała
noukie 35 wita :-D:-D
Co do porodu ja mam termin pod koniec grudnia ale bardzo chciałabym urodzić tak by święta spędzić już z malutka w domku. To moje marzenie i mam nadzieję, że się spełni, że ta ciążą jak i poród będzie inna od pozostałych. Nie brałam fenoterolu, nie mam założonego szwu może to spowoduje szybsze rozwieranie się szyjki , czas wszystko pokaże
 
Pobudka! :)
Czy któraś Kobitka już wstała?:)
Wczoraj moja Hania się coś mało ruszała i zastanawiam się czy może to oznacza, że zbierała siły na wyjście.. :)
W szkole rodzenia położna mówiła, że wypicie szkl. soku grejfrutowego z domieszką olejku rycynowego przyśpiesza poród, no i oczywiście prostaglandyna, która jest w spermie ;)
 
roziszu ano nie spimy:-p o olejku rycynowym słyszałam o soku nie. Natomiast olej z wiesiołka zaczynam łykać zobaczymy czy to nie placebo hihihi
 
Witaj RoziSzu widzę że z jednego miasta jesteśmy :) gdzie zamierzasz rodzić?

Lenka u Ciebie juz 18 tydzień - ale szybko leci:-p

Ja termin mam na 19 grudzień i mogę się założyć, ze Święta spedze w szpitalu ale co mi tam liczyć się będzie co innego:happy2: tylko szkoda ze bez dzieci...
 
Sarka właśnie najbardziej szkoda dzieci, my w szpitalu one w domku....a czemu myślisz , że tak ci się przesunie?
u nas jak wszystko ok trzymają 3 dni i do domku
 
reklama
Nathani a w którym tyg. jesteś, że już zamierzasz łykać wiesiołka?
Jesteś pewna, że to nie zaszkodzi dziecku? Ja tam myślę, że w przyszłym tyg. - w pn. wejdę w 39 t.c. zacznę skakać na piłce, żeby mi Hania w kanał rodny wpadła :D
Sarka mieszkam na Zakrzowie, więc rodzić planuję na Kamińskiego, ewent. na Brochowie. Położna mi mówiła, że nie ma co innych szpitali brać nawet pod uwagę i jeśli nie będzie miejsca na Kamińskiego ani na Brochowie powinnam wziąć pod uwagę Trzebnicę, Strzelin bądź Oławę. Strzelin to moje rodzinne miasteczko (we Wrocławiu mieszkam 5-6 lat), więc w ostateczności tam pewnie wyląduję, Mąż się będzie miał gdzie przespać i będę miała Mamę na miejscu ;)
A Ty Sarka gdzie planujesz rodzić? Które dzieciątko wydasz na świat? :)
 
Do góry