reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

No właśnie, czyja kolej?

Moje dziecko nie znosi kąpieli najwyraźniej. Darło się wniebogłosy. A na koniec postanowiło wyrazić swoją dezaprobatę robiąc kupkę tuż po kąpieli w czyściutki ręczniczek :sorry:

Kurcze, muszę ją zapisać na usg bioderek, terminów do końca tego roku to pewnie w Poznaniu nie znajdę :no:
 
reklama
Kurde mamuski grudniowe, a polowa bedzie w listopadzie hehehehehe:-D

ja bym sie chciala rozpakowac w polowie grudnia, ale zobaczymy, Majce sie nie spieszylo i wywolalismy ja 8 dni po terminie.

tak czy inaczej ciesze sie dziewczyny ze juz macie po i ze wszystko dobrze. Co do karmienia to popieram sarke
, ja tez postaram sie karmic, ale jesli sie nie da to wiem ze mm tez jest ok, Maja jest na mm od 9 dnia zycia i jest zdrowa i sie super rozwija.

W irlandii szczepionki do 13 mca zycia sa za darmo, chociaz tyle.

Vivienne u nas na poczatku bylo to samo, placz niesamowity, ale jak juz weszlo jej to w rutyne bylo lepiej. A co jeszcze zauwazylismy nasza mala lubila cieplejsza wode niz ta zalecana, tesciowa na nas krzyczala ze my jej za ciepla wode dajemy, a ona chyba cieplo lubna byla od poczatku jak mamusia, bo ja to we wrzatku potrafie sie kapac.
 
Ostatnia edycja:
majja, neska - nie przejmujcie sie zupelnie brakiem skurczy, ja w pierwszej ciazy nic nie czulam dopoki nie nadeszla godzina 0, wtedy jak juz sie zaczely skurcze to skonczylo sie na porodowce :-) a teraz dla odmiany juz od tygodnia czuje codziennie i wciaz nic sie nie dzieje :-(
oczywiscie gratulacje dla rozpakowanych!
 
Ostatnia edycja:
Z tego co widzę to chyba mummy2 teraz w kolejce, ja mam dopiero na 8 grudnia chociaż lekarz mówił że dzidziuś jest duży może wcześniej chcieć wyjść. Mi na ktg wychodzą delikatne skurcze ale ja też ich nie czuje więc sama nie wiem jak te skurcze będą wyglądać :sorry:
 
Neska, niestety jeszcze mamy, na zewnątrz jest suchutki, ale w szpitalu psikali tylko na zewnątrz właśnie, a w środku jeszcze taki surowy :sorry: Ale teraz psikamy i do środka, więc może się wysuszy w końcu.
Uważamy, żeby się nie zamoczył, tzn. wiem, że jak się chlapnie to tragedii nie będzie, byle nie moczyć :sorry:
 
Wow kolejne forumowe dzidzie. Witajcie na swiecie Julitko i Victorio
Gratulacje dla mamus !!!

Sarka poda mi sie co mowisz o tym zeby sie nie stresowac tym cycem i jak nie wychodzi to trudnio, nic sie nie stalo. Ja tez mam takie nastawienie. Chce karmic ale jak sie nie da to nic sie nie stanie i nie bede sie stresowac ze dziecka nie moge wykarmic
Fiolka faktycznie fajnie ma twoj maz w pracy ze takie paczki dostaje, a najfajanieszcze ze i ty korzystasz przy okazji
Vivienne ma charakterek twoja Marysia
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie Kobitki;-)
Jestem z Wrocławia i jestem tu nowa. Planowany termin mam na 12.12.2012 - córcia ma się nazywać Hania :)
Nie mogę się doczekać, od ok. 2 tyg. mam co raz mocniejsze skurcze i pobolewa mnie podbrzusze. Może więc uda się ujrzeć córę troszkę szybciej niż 12.12.2012 :) Pozdrawiam! :)
 
Do góry