reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Dopiero przyjechałam z małych zakupów i nadrabiam Was już chyba z godzine :sorry2:

4madlen
wytrzymaj jeszcze to dla dobra dzidzi, ja mam tak że jeden dzień straszny jeden troche lepszy a dzisiaj nawet csałkiem fajnie było, ale oczywiście zawsze sie możesz poskarżyć na bb

Joanna a co to zaq badania? Ja tego w ogóle nie robiłam i lekarz też nie wspominał, kiedy to się robi?

mummy ja na nic sie nie szczepie ale te szczepionki o których piszesz to chyba jestes na nie zaczepiona bo ja przynajmniej mam je wpisane w mojej książeczce zdrowia z dzieciństwa

Dzasti witaj i rozgość się, co do wózka niestety mam inny a o tym nie słyszałam

ankka współczuje i tule

Miłego wieczorku życzę ;-)
 
reklama
ja mam dzisiaj mega doła.... czytam Was na bieżąco ale nie mam mocy odpisać... chcę już koniec grudnia.... a to jeszcze aż dwa miesiące.... może jutro będzie mi lepiej....
 
A mi się wydaje, że mój brzuch to od początku w dole jakoś jest, ale może to nie o to chodzi :sorry2:

Obiecałam kiedyś wyquillować kartkę dla koleżanki, zbierałam się, przekładałam, migałam z rok chyba jak nie więcej i w końcu się za to zabrałam na wieczór. I okazało się, że i klej wysechł i pęset nie mam :nerd: Znowu muszę to przełożyć, ale mam nadzieję, że tylko do jutra :-)

Goko dzielę się pozytywnymi myślami, bo mimo że ciągle mi coś w tej ciąży wychodzi, to jakoś wyjątkowo ostatnio humor mam ;)
 
Dziewczyny kochane jestescie dziekuje

Clodi to nie sa standardowe badania, ja Po prostu zglosilam sie bo bardzo swedzialy mnie dlonie I stopy a to pierwszy objaq. Wiec zrobili testy watrobowe I nie sa najlepsze
 
jej, mnie w kroczu jeszcze nic nie boli... i to chyba na prawdę głupie uczucie ;/
tylko ta nieszczęsna prawa noga jak chodzę.... ;/

Dżasti wiesz co kiedys sie nim interesowałam ale nadal zostaje firma TUTEK tylko że my chcemy Grander czarno-białego. problem mam z zobaczeniem go w małopolsce... wiec tu jest troche lipnie... masz jakieś info na temat tej firmy??
 
ankka dużo zdrowia i sił dla Ciebie i Mamy:tak: trzymam &&&&& za jutrzejszą wizytę:tak:
Mi sie wydaje, że mój brzuch nadal wysoko, więc synek chyba jeszcze sobie posiedzi kilka tygodni:-)
Mnie boli krocze i podbrzusze, jak chodzę, leżę czy przy większym wysiłku to wtedy nie daję rady. Dzisiaj szefowa stwierdziła, że mój chód się zmienił i chodzę jak kaczka:confused:
uciekam spać, dobranoc:happy2:
 
Hej!!!
Pozostaje mi cieszyć się, że nie jestem jedyną z tymi bólami krocza i podbrzusza....choć w pierwszej ciąży tego nie miałam...
Wyprawiłam Młodego do przedszkola... Dzisiaj jadą do teatru..chciałam dac zdjęcie Młodego z tel, ale mi ta wielką reklama na górze zasłania okno dialogowe...Mogliby administratorzy wyłączyć opcję dla reklam"zawsze na wierzchu",to upierdliwe zwłaszcza na smartphone'ach...
 
Witam się z rana, nocka w miare spokojna za wyjątkiem koszmaru. Śniła, że kuzynka do mnie zadzwoniła, że jej 11-letnia córka nie żyje:-(Masakra, obudziłam sie z płaczem i bólem w klacie, tzn mąż mnie wybudził bo usyszał, ehh....te sny....
Joanna wszystkiego najnaj dla córci, szcęśliwego dzieciństwa i dużo miłości:happy:
ankka jak tam Mama dzisiaj? dać znac jak po wizycie.
Dla reszty miłego dzionka! Uciekam do pracy:-)
 
reklama
Do góry