reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

jestem ,ale tylko na chwilke,bo glowa mi dzisiaj tak pulsuje,jakby chciala za chwile wybuchnac..do tego mdlosci strasznie dokuczaja..
na dluzej zawitam jutro :tak:
opisze tylko po krotce wizyte...bo tak zM.sie zdenerwowalismy,ze...,ale na szczescie wszystko dobrze..mialam usg...jest pecherz..jest macica..a nie ma dziecka...:-(,powiedzialam,ze mam tylkozgiecie..kazala podniesc tylek lekko do gory i szukala...znalazla...ale..nie widac bijacego serduszka...:-(..juz mialam czarne mysli,ze najpierw ciaza pozamaciczna,a potem ,ze to koniec mojej radosci..ja lzy w oczach..maz to samo...:-(polozna poszla po lekarza i lekarz zrobil mi dopochwowe i..od razu znalazla dziecko i bijace serduszko :happy::happy:,ale te kilka minut trwalo jak cala wiecznosc..widzialam najgorsze...cisnienie od razu podskoczylo do gory...to bylo straszne..potem polozna przepraszala nas ,ze napedzila nam strachu,ale nie byla pewna,czy wsio dobrze..,czy zle...
ale serdusio bije,a moj skarbek ma 17.2mm , :happy: ciaza jest mniejsza niz myslalam..i dlatego ciezko bylo na usg znalezc..tylko,ze ja tego nie wiedzialam..termin obliczyli na 12.12.12 :-D. za 4tyg.nastepna wizyta i po wymiarach dziecka ustala wiek Malenstwa ;)
kochane zycze spokojnej nocki i melduje sie jutro jak odstawie smyki do szkoly..
sorki,ze tak tylko o sobie,ale nie mam dzisiaj sily na kompa :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madlen szkoda że od razu nie zrobiła Ci dopochwowo tylko napędziła stracha.
Ale dobrze że wszystko gra :-)

Dzięki za doradztwo w kwestii prezentu.
Ja jestem kuzynką, do tego nie widziałam tych dzieci jeszcze
i nie znam rozmiarów potrzeb .
Wiem tylko że kuzyn niedawno stracił pracę i przy dwójcie dzieci to wiadomo
dlatego chciałam kasę i jakieś upominki :zawstydzona/y:
Sama teraz nie wiem muszę to skonsultować.

U mnie spoko, dziś uwaga mdłości mniejsze :szok:
 
madlen - ciesze się ze wszystko dobrze, na pewno miałaś stracha, ale dobrze ze się wyjaśniło. Niech maluszek rośnie zdrowo.

Fiolka - z tymi prezentami to każdy daje ile może. zazwyczaj chrzestni dają więcej niż reszta rodziny, ale to zależy od waszych możliwości i nikt nie ma prawa wam wyliczać bo daliście tyle a ktoś inny tyle.

noukie - na kaszel zrób sobie syrop z cebuli. Posiekaj cebule, daj do jakiegoś słoiczka, posłodź dość mocno i zostaw, później wypij sok co pości. Dwie łyżeczki kilka razy dziennie.
 
Ostatnia edycja:
madlen to Ci babka podniosła ciśnienie... ale super, że wszystko dobrze :) ja się nie mogę doczekać wtorku... :)
 
No to jestem w szpitalu.Na razie zarodek żywy i czekamy na rozwój sytuacji. Zaczęłam krwawić mocniej więc zebrłam dupcie w troki:-(Oczywiście na gorących łączach z moim lekarzem.Zobaczymy się w piątek bo przyjdzie do roboty...
Mam leżeć plackiem i wstawać tylko na siusiu.Chcę do mojego synusia:-( się przytulić...
 
No to jestem w szpitalu.Na razie zarodek żywy i czekamy na rozwój sytuacji. Zaczęłam krwawić mocniej więc zebrłam dupcie w troki:-(Oczywiście na gorących łączach z moim lekarzem.Zobaczymy się w piątek bo przyjdzie do roboty...
Mam leżeć plackiem i wstawać tylko na siusiu.Chcę do mojego synusia:-( się przytulić...

wpadłam podczytać was kochane bo się do kompa dorwałam :)

Kochana trzymam mocno kciuki &&&& musisz wierzyć że będzie ok z dzidzią!!!! daj znać co i jak ! słuchaj lekarzy a synuś na pewno odwiedzi mamusie :) odpoczywaj!

Miłej nocki
 
wczoraj na usg wyszlo ze serducho małemu bije ładnie tylko nie wiadomo skąd to krwawienie...No i mnie boli z prawej strony...Nie mam na to siły...:-(
 
Madlen oj to rzeczywiscie niefajnie Cie przestraszyli, u nas na tym etapie robia tylko usg dopochwowo;-)

Cirili trzymam mocno kciuki&&&&&&&&&&&& trzymaj sie kochana.

Spadam do pracy, wieczorkiem do gina;-) ale sie dzis cos nie dobrze czuje cala noc bolal mnie brzuch i okropne mdlosci od rana:sorry:
 
reklama
Witam się z rana :-)

Ciril będzie dobrze nie zamartwiaj się :-)

Fiolka rozmiar na roczek to jest coś koło 86cm :-)

Myślałam, ze sobie dziś troche pośpie a tu pupa.... Najpierw pies przed 6, później Mała przed 7....
 
Do góry