reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Dzien dobry wszystkim.

Majja
witaj w gronie grudniowych mamusi, nie tylko ty jestes przerazona, ja tez chociaz jeszcze dluga droga do porodu i staram sie o tym nie myslec.

Bulkaasia nie dosc ze termin mamy na ten sam dzien to i jeszcze podobne pasudztwa nas mecza, ja tez meczylam sie z zaparciem ale wczoraj juz bylo lepiej J

Basia_one
ciekawe jak zareaguja w pracy jak im powiesz po powrocie ze znowu jestes w ciazy, mam nadzieje ze masz wyrozumialych szefow.

Noukie
jak tam wizyta ?

Madlen79 najwazniejsze ze wszystko skonczylo sie dobrze. Gratulacje. Jak sie urodzi w terminie to fajna bedzie data.

Jak ja sie nie moge doczekac mojej wizyty, byle do poniedzialku.

Ciril kochana 3mam za ciebie kciuki zacisniete bardzo mocno, bedzie dobrze , musi byc!

Joanna_z dbaj o siebie

Lolcia ja bym poszla na te tance. Mysle ze jesli nie bedziesz tanczyla jak szalona to nic sie nie powinno stac.
I tez czasem mnie jajniki zabola. Mam nadzieje ze to nic zlego. W poniedzialek zapytam sie o to lekarza.
 
reklama
kochane ciężko za wami nadarzyć. czuje sie strasznie muli, w nocy mdłości mnie budzą i ten metaliczny smak w ustach. chce 12 tydzień buuuuu:-(
Ciril nie myśl o najgorszym z Julią też krwawiłam wylądowałam w szpitalu ale serduszko biło. Leżałam dostawałam leki mogłam chodzić tylko do wc dziś mam cudowna córeczkę która niedługo kończy 7 lat. bądź dobrej myśli,:tak:
pisz jak się czujesz.
noukie - dobrego , mało męczącego dnia w pracy:-D
joanna - jak się czujesz?
madlen - wyobrażam sobie co czułaś najważniejsze że wszystko dobrze z dzidzią
fatalnie się czuje :no:
 
cril &&&&&& z calych sil,aby bylo dobrze ;-)
Asia nie czytaj w necie,bo sfiksujesz,bedzie dobrze ;-)
mialam sporo do nadrobienia..,ale zapominalam,co ktora pisala :sorry::zawstydzona/y:
 
Madlen chyba masz racje , bo zgodnie z tym co tam jest naposane to przeziebienie to katastrofa dla plodu. Kurcze zwariuje

Nathani ja tez przezuwam na okraglo bo taki znalazlam sposob na mdlosci choc wczoraj wieczorem nie mialam sily jesc I wszystko bylo ok;);) musze sie przestac objadac. Na sniadania zjadlam bulke z serem I rukole z natka pietruszki feta pomidorami I mieszanka pestek uprazonych mniam
 
Asiu wszystko jest zle i szkodzi dziecku..jakby tak czlowiek mial brac wszystko do siebie,to by nic nie mogl robic..ja urodzilam dwojke dzieci bez neta i jest wsio dobrze ;-),z mloda tez bylam chora...i nawet kaszlalam,ale skorczy nie mialam :-D,ty nic nie czytaj..a ja ci mowie,ze wsio bedzie dobrze..pod kocyk,herbatka z miodem i cytryna,mleko z miodem i czosnkiem i duzo zdrowka zycze ;-)
nathani jak ci apetyt sluzy to jedz,a waga to bedziemy martwily sie po porodzie..razem bedzie cwiczyc i diety stosowac i chudnac..wirtualnie :-D
a mi znowu mdlosci dokuczja i glowa leci w dol..chyba pojde spac..
 
Madlen a powiedz mi jak zrobić to mleko z czosnkiem i miodem? Bo herbatę z cytryny i miodem i wodę z cytryny i miodem pije litrami sprawdziłem właśnie temperatura spadła mi o prawie 1 stopień.
 
reklama
Asiu zagotuj mleko zeby bylo cieple,wcisnij czosnek,miod zamieszaj ,zatkaj nos i pij...w smaku moze nie jest dobre,ale powinno pomoc..a jak dalej bedziesz miala goraczke,to do lekarza..;-)
ja uciekam spac,bo glowa zaczyna mnie bolec...oczywiscie wczoraj tez mialam wysokie cisnienie..bede musiala zapytac o jakies tabletki jak pojde na nastepna wizyte..,moze jest cos co mozna w ciazy brac przy wysokim cisnieniu ...
zajrze do was pzoniej :-)
 
Do góry