reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Hej po pracy:tak: jeszcze jutro i weekend, ale jakos chce mi sie jutra bo po pracy wizyta u gina:rofl2: no i mama sprawdzi co tam jej fasola wyprawia:rofl2:

Madlen super wiesci, a czemu najadlas sie stracha sama wizyta???

Joanna moze mleko z czosnkiem jak dasz rade wypic, bardzo pomaga gorace wypic przed snem;-)

Fiolka najlepiej spytac rodzicow o prezent ja mam 13 maja komunie i jestem chrzestna:sorry: no i musze dac w koperte:sorry:

Nathani mnie tez muli, nie mam juz sily:sorry:

Witamy nowa mame:tak:
 
reklama
Hej Dziewczyny!!! Kiepski mam dzś dzień.Wizyta u diabetologa... hmm tak sobie.Najbliższy tydzień ścisłej diety i mierzenie glikemii, jeżeli nadal będę miała taki wysoki cukier to przechodzę na insulinę...
Do tego dzisiaj plamienie... trzymam juuż nogi do góry...co prawda nic mnie nie boli... tylko kuje z jednej strony.Byle do piątku - mam usg...
Ciężko poddać się temu cukrzycowemu reżimowi...


Jak tak czytam to jest nas kilka sztuk po 30-stce.

Fiolka - młodym wiekiem się nie przejmuj, liczy się to, czy jesteś gotowa na dziecko, a na opinie innych nie zwracaj uwagi;-)
 
Asia dziękuję...jutro nie wstaję z łóżka... tak to człowiek miał 1000 wątpliwości, a teraz tylko chce zeby bylo ok:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry