reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Liwus liczylam tym co dziewczyny link dzis wrzucily, a na innych kalkulatorach 24 grudzien;-)
No to na nich mi też wychodzi przesunięcie. W jednym na 30.12 a w drugim na 31.12:happy2: Ale ja i tak przecież będę starała się o cesarkę więc pewnie urodzę np. 18.12:-) Moja znajoma teraz jest w ciąży 36ti2d i dzisiaj poszła do szpitala i cesarka za parę dni:tak:
 
reklama
Fiolka mnie w nocy tez cos kulo, az wyslalam dzis M po zapas soku zurawinowego bo juz sie balam, ze to moze pecherz:sorry2:

Liwus
ja tez bede miala cc, chcialabym, zebysmy juz na Swieta byli w domku;-)
 
hej dziewczynki
nie bylo mnie chwile a tu tyle zaleglosci
wczoraj bylam na usg i.....
deruszko bilo!!!!!, termin na 10 grudnia
szok.
 
Cześć dziewczyny ja dziś znów aktywnie rozliczyłam pita :D jupi wysłałam zgodę przyjęcia mandatu L i mówiłam małego na chyba 10 wizyt do lekarzy – zalecone kontrole ze szpitala w II półroczu życia a że był zdrowy a mam zapracowana to został mi miesiąc ale wyrobie się w 2 tygodnie z lekarzami wiec nie tak żle…

Nie odpisze wszystkim bo dużo piszecie ale się postaram
misia83 – ja mam nadżerkę – sama nadżerka nie jest groźna to mechaniczne uszkodzenie nabłonka i w większości cywilizowanych krajów się tego nie tyka – jest ona jednak miejscem gdzie lubią rozwijać się infekcje ale uwaga nie muszą!! Ja w swoim życiu nie miałam ani 1 a mam ją z 5 lat nawet. Może ona się sama wchłaniać. Egzystować sobie i nic ci nie robić. Bądź można ją wymrozić bądź wyciąć ale z tym ostrożnie ponieważ blizna po tym może pęknąć w trakcie porodu dlatego zaleca się to dopiero po ostatnim planowanym porodzie.
Tak wiec głowa do góry nic ci od tego nie będzie tylko cytologie rób min 1 w roku lub 2 razy w roku J

nathani – piękna beta gratuluje kochana!!!

Liwuswidzisz zawsze jakieś rozwiązanie się znajdzie J


A jutro wizyta u Gina nie mogę się doczekać….. Jak myślicie liczyć na serducho czy za wcześnie???? Nie chce się rozczarować ( ja mam – 3 dni z suwaczka bo cykl 31)

lenka21*


  1. Logujesz się ->
  2. u góry w prawym rogu wybierasz „panel kontrolny”
  3. na dole po lewej stronie wybierasz „Edytuj sygnaturę”
  4. wklejasz linki do sygnaturek i zapisujesz
  5. Gotowe

Powodzenia!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witaj;-)

Witam nowe osoby :)
Ja jak narzekałam że mnie brzuch nie boli to teraz mam
jakieś takie pieczenie, kłucie ratunku to tak ma być ?

fiolka też tak mam myślę, że macica się powiększa , w końcu ma tam nasze fasolki;-) głowa do góry, myśl pozytywnie
Didor- super:-)
dziś dziewczyny idę do gina na 17.00. Zobaczymy co mi powie ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam :-)
Kitty śłyszałam, że 6 tydzień to się zdarza usłyszeć serduszko. Ale powiem Ci tak - nie nastawiaj się :-p lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować:-)

A mnie rozbiera jakieś choróbsko;/... Z nosa leci, gardło boli... Przez nie zasnąć nie mogłam... Przed 2 w nocy wode z solą robiłam i płukałam ale mało pomogło :-D

Nathani trzymam kciuki za wizyte:-)
Ja ide na 8:40 , jak się dopcham do kompa to postaram się napisać jak najszybciej co taam :-)
 
reklama
Dziendobry...

Ja tez do pracy juz lece, ale dzis ostatni dzien i weekend:cool2:

Ania, Nathani trzymam kciuki za wizyte, dajcie znac jak poszlo, ja mam pierwsza wizyte za tydzien;-)

Aniu zdrowka, bo chorobska nie moga nam teraz dokuczac;-)

A ja wkoncu w nocy spalam, nie jakas rekordowa ilosc godzin ale wkoncu troszke pospalam:tak:

Dobra spadam, do wieczora:tak:
 
Do góry