reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Misia83 te upławy to normalka i przy nadżerce też:happy2: Ja miałam nadżerkę w poprzedniej ciąży. Lekarka mi powiedziała że będę ją miała wypalaną po porodzie. Natomiast jak się zgłosiłam na pierwszy termin kontrolny po porodowy to się okazało że nadżerka zniknęła...Także głowa do góry...
 
reklama
Hej...

Ja juz po pracy, po obiadku, wykapana w pizamce pod kolderka na sofie:cool2:, ale mi dobrze:-):-)

Brzuch dzis lepiej, ale taka zmeczona jestem przez ta zarwana noc, nie poloze sie tylko przemecze do wieczora bo znowu w nocy spac nie bede:sorry2:

Nathani super:tak::tak::tak:

Misia
nadzerke zostawia sie i w ciazy raczej nicz nia nie robi, co do uplawow nie wiem, spytaj gina ciekawe co powie;-)

Liwus no i jaki optymistyczny post dzisiaj:tak: bedzie dobrze:cool2:

Goko, oj to za kolkiem trzeba bardzo uwazac, ja taka roztargniona jestem ostatnio, wczoraj np wyszlam z psem i zatrzasnelam klucze w domu, musialam pol godziny na deszcu na M czekac:sorry2: uwazaj;-)

Mi z tego kalkulatora az na 27 grudnia wyszlo, ale on nie uznaje innych cykli niz 28, co sie wpisuje inna dlugosc cyklu on i tak zmienia na 28:sorry2:
 
dziękuję dziewczyny za słowa otuchy :-) Od razu mi lżej na serduchu. Jutro wizytę mam dopiero o 17.45, ale tak jak pisałam w Łodzi więc jeśli dam radę to napiszę po powrocie co i jak :-)
 
Cześć dziewczyny, przyjmiecie mnie do swego grona ? :)
Ja jestem narazie w ogromnym szoku i to, że jestem w ciąży jeszcze do mnie nie dotarło. Miesiączkę powinnam dostać 27 kwietnia więc za dwa dni ... ale od 3 dni czułam bóle podbrzusza, takie jakby ciągnięcia ... no i intuicja podpowiadała mi swoje. Poszłam dzisiaj do apteki po test i natychmiast wyskoczyły 2 kreski nie musiałam na nie długo czekać. Myślałam że pewnie i tak test jeszcze nic nie pokaże bo za szybko a tu szok.

IMG10066.jpg
 
witajcie dziewczyny

dawno do was nie zaglądałam ale miałam urwanie głowy w pracy. Od tamtego tygodnia doszły mdłości i wymioty, poranne i popołudniowe i wieczorne tak więc byłam nie do życia. Później przyplątało się przeziębienie moje i chłopców i tak sobie kaszlemy na 3 głosy. Na szczęście od dzisiaj jestem na L4 więc mam możliwość spokojnego wyleżenia się pod kocykiem.

Odebrałam drugi wynik bety i wychodzi na to, że fasolka rośnie książkowo. 2 maja mam usg i liczę na zobaczenie pięknie bijącego serduszka.

gratuluję wszystkim mamom, które odkrywają 2 kreseczki. :-)
 
Cluue...witaj w śród grudniówek. Teścik piękny:-) Gratuluję...Teraz oszczędzaj się i łykaj kwas foliowy. A na kiedy termin Ci wychodzi wg kalkulatora? Chyba już styczeń,co?
Noukie a wg jakiego kalkulatora Ty liczyłaś?
 
no według kalkulatora wychodzi 3 styczeń. Prezent na nowy rok ;) Powiedzcie mi kiedy najlepiej zapisać się do ginekologa ? Bo teraz to chyba jeszcze za szybko ;-)
 
Cluue...ja się zapisałam wczoraj na 14.05. Najlepiej zapisz się tak żeby to było ok.7 tyg.wtedy wszystko powinno już być widać i słychać...Ale myślę że pani rejestratorka sama Ci poradzi kiedy najlepiej:happy2:
 
Liwus liczylam tym co dziewczyny link dzis wrzucily, a na innych kalkulatorach 24 grudzien;-)

Witamy nowa mame:tak:
 
reklama
Do góry