reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Cześć dziewczyny, pogoda za oknem cudowna, aż chce się żyć!!!

kitty, nathani ja też mam dziś wizytę u lekarza, mam nadzieję, że jest wszystko dobrze. Kitty widzę, że dzieli nas tylko jeden dzień, cóż za synchronizacja hehe
kitty dziękuję za słowa otuchy :-)
didor super nowina, cieszę się razem z tobą.

Miłego dnia dla wszystkich razem i każdej z osobna :-)
 
reklama
kittyXXX
dzięki będę próbować


udało się udało , złe linki wklejałam
pozdrawiam Was wszystkie
 
Ostatnia edycja:
Ania Nathani misia83 trzymam kciuki za wasze wizyty ! Mam nadzieję że usłyszycie że wszystko jest w porządku :)

Ja mam zamiar dzisiaj zadzwonić do lekarza umówić się na pierwszą wizytę ... ale nie wiem czy to nie za wcześnie ? Miesiączkę powinnam dostać dzisiaj/jutro a testy wychodzą już pozytywne. Nie wiem czy poczekać jeszcze ? :confused:
 
Cluue

ja byłam u lekarze tydzien po terminie miesiaczki, widać jeszcze nic nie było ale dostałam przynajmniej luteine na bóle brzucha i suplementy dla kobiet w ciązy ważne w pierwszym trymestrze
 
lenka 21* to chyba zadzwonię dzisiaj ... znając życie to i tak pewnie trochę na wizytę poczekam więc będzie w sam raz ;)
 
:-) Już po wizycie:-D
Bardzo przyjemny lekarz:-) przepisał dupka tak jak chciałam:-)
Zbadał, zrobił od razy cytologie:-) USG dopochwowe:-)
Stwierdził, że wg miesiączki jest to 5-6 tydzień, ale na USG nic nie widzać, po za pęcherzykiem. Powiedział, że stwierdza, że to ciąża jest poprostu młodsza a nie jest to spowodowane nieprawidłowym rozwojem płodu:-)
Kolejna wizyta 25.05 ale jeszcze nie odwołałam u swojego tej z 15.05 :-D
A i od razu karte ciąży mi założył:-p



Aha. Termin wg Pana Doktora 27.12.2012r.
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczyny

Ania gratuluje pecherzyka:-)
:-)
misia powodzenia na wizycie dzis, bedzie dobrze:tak:
podziel sie z nami po powrocie co i jak

kiss tez powodzenia jutro!

ja nie bede najprowdopodobniej dostepna przez pare dni. bez dostepu do neta,ale po powrocie wszystko doczytam! :tak:

papa
 
Hej dziewczyny
od wczoraj jakby lepiej, tzn nastrój do bani brzuch boli ale nie mdli, a to dużo. Może zacznę mniej jeść, bo te posiłki co 2 h mnie dobijaja.
gratuluje nowych fasolek
 
reklama
Hej dziewczyny witam porannie :)

Ja dziś odsypiałam do 11 bo całą noc nie mogłam spać miałam jakieś dziwne sny i tzw stany lękowe chyba - hormony mi nie służą w tej ciąży dodatkowo moja skóra wygląda jak bym na nowo dojrzewała a z Przemkiem nie miałam ani 1 pryszcza - masakra jakaś :(

Ania_789 gratuluje pęcherzyka!!!

A ja czekam do 15:15 i mam motylki w brzuchu czy będzie już coś widać więcej czy nie ??? o to jest pytanie
 
Do góry