reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Wróciłam od lekarza i powiem Wam, że było sympatycznie. Pani doktor, na oko dwudziestoparoletnia zapytała po co przyszłam> Ja jej, że w ciąży jestem a ona: a skąd wiem? Ja: zrobiłam dwa testy. Ona: a skąd miałam te testy? No zabijcie mnie :-) A skąd miałam mieć, mówię z apteki. Ona:ok i wystawiła mi skierowanko do szpitala i poinformowała, że termin porodu mam na 20 grudnia. Pierwszy skan i badanie krwi około 12 tyg. Pogratulowała i koniec wizyty.:-D
Myślałam, że bedzie inaczej ale cóż...
 
reklama
Cześć dziewczyny, pomyśleć, że nie zaglądałam prawie 2 dni a tu tyle zaległości miałam do poczytania :-)
Nathanii gratuluję pięknej bety, zdaję sobie sprawę jak jesteś szczęśliwa :-)

Dziewczyny czy któraś z was ma nadżerkę? Pytam bo ja mam i troszkę się martwię bo przez trzy dni miałam upławy w kolorze jasnego beżu martwi mnie to jak diabli, bo przecież biorę luteinę. Dodatkowo nie mam żadnych bóli związanych z tymi upławami. Czy wy też macie coś podobnego?
 
bulkasia tutaj prowadzenie ciazy wyglada zupelnie inaczej niz w pl.,trza sie przyzwyczaic :tak:
misia nie pomoge ,bo nie mam :sorry2:
liwus wszystko sie ulozy ;-)
 
szkoda madlen szczerze powiem, że po cichu liczyłam, że może coś będziesz wiedzieć w tym temacie, jutro mam wizytę u lekarza, mam nadzieję, że wszystko jest dobrze, stresa mam jak cholerka.
 
misia ale nawet jak masz nadzerke,to teraz raczej nic nie beda z tym robic..ale jak jutro masz wizyte u gina to zobaczy,zbada i bedzie wiedzial co i jak..;-)
 
reklama
Do góry