reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Ania również przyłączam się do gratulacji :-)

didor dziękuję za słowa otuchy:-) napiszę co i jak po wizycie.

kiss koniecznie wklej fotkę, będę czekać z niecierpliwością :-)

joanna wiem co czujesz, ja dziś po wypiciu soku z buraka, który notabene pijam od paru dobrych tygodni miałam takie mdłości, że tylko w pozycji leżącej mogłam być przez godzinkę. Cholera wniosek taki, że sok z buraka idzie w odstawkę :blink:
 
reklama
Witam :)
Kitty ja mam to samo, tak mi twarz obsypało że szok :zawstydzona/y:
ale mam nadzieje że to od tego powiedzenia "dziewczynka odbiera mamie urodę " :p

Ja też mam mega mdłości ale póki czegoś nie zjem
byłam dziś u gin po l4 ale nic nie załatwiłam bo nie miałam swojego nipu
w poniedziałek podejdę do niej :p
 
hej dziewczyny

ja dziś mega wściekła, niby jestem na L4, a od rana telefony z pracy. Pomyślałaby kto, że ja taka niezastąpiona.

Dla wszystkich walczących z mdłościami polecam herbatę imbirową z miodem. Cudowny specyfik to to nie jest ale mi przyniósł przynajmniej minimalną ulgę, zawsze coś. No i to jedyna herbata od której mnie nie odrzuca.

nathani trzymam kciuki za wizytę u ginia.
Ania_ zdrówka oby choróbsko Cię jednak nie dopadło definitywnie.
misia83 za Ciebie też kciuki trzymam.
lenka21 widzę, że i ty masz 2 muszkieterów w domu jako i ja. :-D Starszy to równolatek mojego Filipka, a młodszy to imiennik mojego roczniaka. :-) śmiesznie się złożyło. Teraz obstawiasz dziewczynę?
 
dziewczyny macie moze takie lekkie klucie w okolicach jajnikow ?..nie boli,ale takie jakies dziwne uczucie..i co najdziwniejsze czuje po obu stronach..mam nadzieje,ze wsio jest dobrze ;-)
 
madlen ​miałam, przy rośnięciu macicy różne są odczucia. Czasami też jajniki mnie bolały, czasami miałam taki promieniujący ból od podbrzusza aż nad pępek, a czasami gdzieś w biodro.
 
Witajcie Kobietki:-)
Na początek witam nowe mamy i gratuluję pozytywnego testu. Trzymam kciuki za wszystkie!!!
Ja dzisiaj mam bóle podbrzusza ( był spokój 3 dni) i mam wrażenie jakby ktoś mi napompował je a do tego plecy mnie bolą. Śpiąca wiecznie jestem, dzisiaj nawet zaspałam do pracy, w południe drzemka na krześle 15 min, jem 5 razy dziennie ale waga stoi w miejscu co mnie cieszy:-D
W pierwszej ciąży przytyłam 30 kg i w tej nie chcę tego błędu powtórzyć:no:
 
fogia

Rzeczywiście chciałabym dziewczynkę ale najważniejsze żeby było zdrowe, troszkę się martwię jak ogarnę całą trójkę
 
fogia

Rzeczywiście chciałabym dziewczynkę ale najważniejsze żeby było zdrowe, troszkę się martwię jak ogarnę całą trójkę

mam to samo zmartwienie.... i z tym by była dziewczyna i jak ja sobie poradzę.... tylko moi chłopcy już troszkę więksi niż Twoje dzieci... ale z drugiej strony trzeba sobie powtarzać KTO JAK NIE JA????????????? i być dobrej myśli :tak:
 
reklama
Do góry