reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Pogoda cudna, az się czuję jak nowo narodzona. Byłam na zakupach i zamast koszulek kupiłam sobie w H&M sukienkę i spodnie lniane po 7 funcików za sztukę z przeceny. Wieczorkiem jeszcze mam 2 sklepy do luknięcia i mam nadzieję trafic na jakąś tunikę.
Morze,ciepły piasek, rybka smażona, lody ręcone, gofry...rozmarzyłam się... Ja pochodzę z Koszalina czyli do Mielna mam 15km a niestety jestem w deszczowym uk:zawstydzona/y: Może w przyszłym roku pojedziemy.
 
reklama
4madlen dam znać tylko nie wiem na którą dobije do chaty:-)siostrzenica już poszła. ja zaraz ubiorę młode. siebie muszę "obmyć" i ubrać i za dwie godziny będę już w poczekalni
 
Cześć mamuśki :-)
Nathani powodzenia na wizycie :tak:
Neska generalnie badanie z obciążeniem glukozą zaleca się robić między 23 a 27 tygodniem ciąży, ale robią i wcześniej i później. Lepiej chyba późno niż wcale, bo po co żyć w nieświadomości i dziecku szkodzić, gdyby się okazało, że jednak się ma cukrzycę ciążową, którą wystarczy trzymać w ryzach odpowiednią dietą.
Ja miałam cukrzycę ciążową i trzy razy dziennie się kułam. Jedynie raz mi przekroczyło normę po duuużej porcji pizzy, bo byłam tak głodna, że dużo wsunęłam. A tak to się jadło co 2-3 godziny i cukier nie skakał powyżej normy.
 
dzieki Aniu :) ja bede leciala do Polski w 28 tygodniu ciazy, mam nadzieje ze mi ta glukoze zrobia :)
nathani- trzymamy kciuki za wizyte :)

Morze ehh. W ogole ja bym sobie poplywala- ja wodnik ehh, ale tak sie jakos boje na basen isc zeby jakiegos dziadostwa nie zlapac. Czy ktoras z Was chodzi na basen. Ale w czwartek moj ma wolne to chyba go wyciagne nad morze, pociagiem mamy jakas godzine drogi do Southand. Ktos chce sie przylaczyc :)
 
Ostatnia edycja:
neska ja będę miałla robiona glukozę własnie w 28tc:-)
Strasznie boli mnie w prawym boku, nie wiem co to ,nie moge sie nawet przecylić.
 
bulkaasia- a czy Ty masz miec badanie krwi w 28 tygodniu ciazy? Szkoda ze nie zapytalam swojej poloznej ostatnio o ta glukoze, zapomnialam nosz kurcze :/
 
neska nic mi o tym nie wiadomo, jeszcze nie mam tak daleko rozpisanych wizyt.Teraz scan,potem lekarz i położna razem i glukoza ale zapytam jak będę za tydzień co i jak.
 
bulkaasia ja tez mam takie bóle z prawej strony ;/ nie mam pojęcia od czego, może maluch uciska mi na jakieś narządy ;/
 
Hejka no to kolejny dzien pracy do odkreslenia:tak::tak:

U nas dzis bardzo goraco u mnie w domku chlodno ale w pracy okropnie goraco i duszno:sorry2::sorry2:

Neska a czemu robisz glukoze w PL nie robia w NL?????

Nathani
powodzenia na wizycie:tak::tak:
 
reklama
Fiolka-wiadomo że każdy pije jak mu lepiej ja wole z kwaskiem bo bez kwasku mogloby mi poprostu nie przejść tyle słodyczy na raz:happy: a niestety gbybym to zwrócila musialabym wypić jeszcze jeden kubek a tego to bym już nie zniosla:errr::-D Nathani czekamy na wieści:-)
 
Do góry