reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Cześć dziewczyny

Ja już bym chciała mieć wolne, mam taki problem ze wstawaniem że nie wiem ile pociągnę jeszcze ehhhhhhhhhhhh............
Mi synek coraz częściej stuka w brzuszku taką mam radość z niego :-D. Do lekarza idę w piątek na 16:00 i znowu zobaczę mojego szkraba kochanego.

Słonecznego dnia życzę wszystkim i udanych wizyt :tak:
 
reklama
Ja o glukozie znalazłam coś takiego:

Glukoza norma 70-105 mg%
Przez całą ciążę powinna utrzymywać się w ściśle określonych granicach. Wynik powyżej normy wskazuje na zagrożenie cukrzycą, poniżej – na dietę niskowęglowodanową.

Nieprawidłowe wyniki (na czczo – powyżej 105 mg%, w godzinę po obciążeniu 50 g glukozy – powyżej 140 mg%) mogą świadczyć o cukrzycy ciężarnych.
 
Ja wrócilam z drugiego pobrania i mieszcze sie w normie podobno każde laboratorium ma inne normy u mnie było na czczo do 100 a mialam 84 a po obciązeniu 50g mialam 122 mała sie przestala ruszać jak wypilam i dopiero teraz zaczęła znowu kopać:-Dchyba jej niesamkowalo śpiaca jestem okroponie a po glukozie powinnam miec energie niby:happy: Nathani powodzenia u lekarza i mam nadzieje ze płeć poznasz:tak:
 
Hej u mnie dużo lepiej, poszłabym na spacer ale nie mam z kim :/
Jedynie jakoś tak mi dziwnie, ciągle się zamartwiam czy jest ok...

Nathani o jak masz fajnie :D

Asia
to jeszcze tydzień i półmetek ;)

Wiolka a ten kwasek to kiedy dałaś? :p

Clodi a nie możesz iść na zwolnienie?

Buziaki :)
 
Fiolka no chce tak do końca sierpnia popracować, najgorsze miesiące wytrzymałam z nudnościami także jeszcze ten sierpień wytrzymam
 
Fiolka normalnie jak mi krew pobrała to mi rozpuścila tą glukoze i poprosilam żeby mi łyżeczke zostawila żebym mogła dolać kwasku i wymieszac wyszłam na korytarz dolałam wymieszalam i wypiłam na 2 razy:happy:eliksir to to nie jest ale bez kwasku to nie wiem jak bym to przełkła:baffled: Clodi-mam nadzieje że szybko ci czas zleci i będziesz mogła po sierpniu odpoczywać sama wiem po sobie jakim terrorem jest dla mnie wstawanie rano:dry:
 
Fiolka, ja też się tak zamartwiam cały czas tym bardziej że jedno poronienie już miałam ;/ ale od kiedy czuję ruchy dziecka to przynajmniej wiem że żyje :) ostatnio uslyszałam że brzuch mam mały jak na 5 miesiąc ;/ jak patrzyłam po zdjęciach to są tu mamy które mają mniejszy niż ja :)
 
ale jestem zmęczona z tą wesołą trójką:-) i tak sobie dziś pomyślałam, że jeszcze trochę i taką własną trójkę będę miała w domku :-p
stracha mam przed wizyta że nie wiem co....a gdzie tam 20.00....
 
nathani- nie stresuj sie, wszystko bedzie wporzadku :)
wiolka- czyli jednak ta glukoza nie taka straszna :D ja jestem ciekawa czy mi ja zrobia jak polece we wrzesniu do Polski, czy nie bedzie za pozno na taki test?

My po obiadku, duchota taka- niby fajnie cieplutko, wkoncu nie pada, ale goraczka niesamowita.
Czy ktoras z Was bierze moze zelazo?
 
reklama
Neska -wiadomo że każda z nas inaczej przechodzi to samo ale trzeba sie też dobrze nastawić ,ja sobie cały czas mówilam że ide wypije szybko i będzie ok a samkuje jak woda z cukier i kwaskiem cytynowym i tak smakowalo:tak:wiem że po 30 tyg ciąży też nieraz robią ale zobaczysz jak będzie u ciebie:-)jak dla mnie to kwasek cytrynowy poprawia dużo smak glukozy:happy2: Nathani-przyzwyczajaj sie zleci ci szybciej czas jak na zegarek nie będziesz kukała:blink: Neska ja od półtora miesiąca zażywam żelazo
 
Do góry