reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
dasz rade, wierze w ciebie:-) mnie samą kusi żeby jutro zrobić, ale jak już powiedziałam że sobota to sobota, jakie testy kupujesz?:-p
 
a zazwyczaj też brałam co było, ale teraz bym chciała jakiś strumieniowy ale taki co pokazuje ciąże wcześniej niż w dniu @ :-) Mam zachcianki, nie ma co:-p
 
dzien dobry :-)
i jak dziewczyny testowalyscie,czy czekacie na sobote ?,bo ja caly czas zaciskam kciuki :tak:;-)
 
hej ;p ja nie testowałam, zostawiam ten test, zaczekam jeszcze moze w niedziele albo w oniedziałek zatestuje ;d ale narazie @ brak ;OOO :D
 
krolewna ,jesli dobrze pamietam to w 1szej ciazy test wyszedl tez kilka dni po terminie @ ,tak ?? to dalej zaciskam kciuki za II krechy !!!
a ja wczoraj poczytalam sobie w necie o wysokim cisnieniu w czasie ciazy i oczywiscie sfiksowalam :zawstydzona/y::-(,mam nadzieje,ze to moje cisnienie unormuje sie,ze bedzie tylko do 1szego usg wysokie,a potem juz bedzie OK ;-)
 
I ja dołączam do grudniowych mam totalny szok, nieplanowana ale cieszę się będziemy razem się wspierać.Ja już w drugim tyg. wiedziałam nie wiem jak to działa:)zrobiłam test bo miałam dzień spóźnienia i dwie kreski po tygodniu zrobiłam kolejny i bez zmian.Do lekarza pójdę po świętach:)
 
reklama
Cześć wam.:-)
Chwilę mnie nie było,jeszcze jednak nie testowałam,w środę-czwartek miała być @,ale jeszcze nie ma.Dziś raczej pewnie nigdzie testu nie dostanę,ale jutro lecęęęę w końcu z samego rana,bo sfiksuję.
:-) Ale póki co,objawów żadnych,także równie dobrze może to być poślizg z @.No zobaczymy.
 
Do góry