reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
cześć dziewczyny, wpadam z biegu na chwilę...
mam dziś kilka rzeczy do załatwienia, zabiegany dzień się szykuje. i mieszkanie muszę ogarnąć na Święta, bo zostajemy sami w Poznaniu, a jutro mam urodziny, może znajomi wpadną...

czuję się dobrze, brzuch i cycki pobolewają, ale bez szału. no i jestem upiornie śpiąca, popołudniami obowiązkowa drzemka.

nie mogę już do tego 14 wytrzymać, ciągle się martwię, czy wszystko ok z maleństwem...
 
Cześć kobietki
ja bardzo na szybko bo dziś wyjeżdżamy do Polski, jestem niewyspana, bolą mnie piersi i dziś z rana zaczęło mnie trochę mulic ale nie wymiotowalam. Wczoraj i dziś rano zrobiłam jeszcze po tescie i nie chce być inaczej
 
dziewczyny, mam "głupie" pytanie.
czy jazda samochodem jest bezpieczna dla wczesnej ciąży?

do rodziców mam 300km w jedną stronę i mama zapowiedziała mi, że mam nie przyjeżdżać, tylko siedzieć w domu i o siebie dbać. do teściów 120km i mąż chce do nich zajrzeć w święta, jeśli puszczę go samego to będzie foch i obraza na całe miesiące. i sama nie wiem, jechać, nie jechać...?

boję się o maleństwo, bo staraliśmy się rok, brałam mnóstwo leków i ogólnie z moim organizmem/hormonami to tak sobie...
 
witam,ja tez tylko na chwilke bo czeka mnie sprzatanie i zakupy na swieta,bo jeszcze nic nie mam.
Joanna szerokiej drogi ;-)
krolewna a moze @ nie ma,bo fasolka jest ??&&&&&&&& ;-)
risa ja tez sie martwie,ale musimy wierzyc,ze wszystko jest i bedzie dobrze ;-)
podroz autem jest bezpieczna,jesli czujesz sie dobrze to mozesz jechac ;-)
pozdrawiam i milego dnia :tak:
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny, mam "głupie" pytanie.
czy jazda samochodem jest bezpieczna dla wczesnej ciąży?

do rodziców mam 300km w jedną stronę i mama zapowiedziała mi, że mam nie przyjeżdżać, tylko siedzieć w domu i o siebie dbać. do teściów 120km i mąż chce do nich zajrzeć w święta, jeśli puszczę go samego to będzie foch i obraza na całe miesiące. i sama nie wiem, jechać, nie jechać...?

boję się o maleństwo, bo staraliśmy się rok, brałam mnóstwo leków i ogólnie z moim organizmem/hormonami to tak sobie...

a kto CI powiedział ze jazda samochodem jest niebezpieczna dla kobiet w ciaży? :D haha jest niebezpieczna tak jak dla każdego człowieka :p
jakby tak mysleć to najlepiej zebys przez 9 miesięcy w łóżku lezała :D:D
 
reklama
Hej wszystkim;-)

risa- wydaje mi sie że jazda samochodem nie jest jakaś tam nie wiadomo jak niebezpieczna w koncu sobie siedzisz, możecie robić częstsze przerwy i tyle.
Jeśli się okaże że jestem jednak w ciąży to ja dopiero mam problem, będę w ok 7-8 tyg jechała 1700km, to tu już moge się zastanawiać , myślicie że taka podróż może zaszkodzić? Jeśli będę siedziała sama na tylnim siedzeniu czyli opcja dowolnego kręcenia sie jest, no i postoje w miare częste ?

A no i jutro ide po test, chciałam sie was poradzić jaki jest najlepszy, ale taki zwykły z apteki, możecie doradzić jakiś co wyczuwa wczesną ciąże? A i czy strumieniowe testy są dobre?;-)
 
Do góry