reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

A ja postanowiłam wyjść na spacer bo pogoda zachęcająca. Cieplutko i słoneczko tak pieknie świeci:-). Zaszłam do Lidla i kupiłma obrus świateczny i serwetki. Pierwsze moje święta za granicą i nic nie mam więc muszę troszkę tych drobiazgów nabyć.;-)
Fiolka kochana dużo siły życzę, to już końcóeka więc damy radę. ja też dzisiaj lekko nieprzytomna ale sie nie poddaję.
kasia moja torba też jak narazie nie wypełniona do końca, jest tam paczka papmpersów, chusteczki,wkładki i ciuszki dla synka ale nie wyprasowane jeszcze. Nie mam pojecia kiedy ją dopakuję, nie mam jakoś na to weny.:sorry2:
Basia my chionkę to też zawsze ubieraliśmy w dzień Wigilii i tak jak u Ciebie mama w kuchni a ja z bratem i tatą bralismy się za nią. Piekne to czasy...Teraz to ubiera tylko tato z moją córką a ja pomagam w jedzonku. :-)
 
reklama
Fiolka co ty to za szopki odprawiasz ? Nie możesz być większa panikara niż ja :) To ja jestem przecież najbardziej nieszczęśliwa tutaj :)
Na mocz dostaniesz pewnie taką saszetkę do wypicia i po problemie, jedz też żurawinę ... co do morfologii ja za każdym razem mam coś podwyższonego i obniżonego i stwierdziłam ,że w nosie to już mam. Niech się dzieje co chce ...
W niedzielę jadę do tego szpitala, co chcesz wiedzieć dokładnie to ci się zapytam w recepcji ?
 
Fiolka chyba każda z nas ma już wszystkiego po dziurki w nosie, ale już naprawdę jesteśmy wszystkie na ostatniej prostej i po prostu musimy zacisnąć zęby i dać radę:-) Będzie dobrze:tak:
 
dziewczyny te co juz rodziły mam pytanko, jak to jest z tymi skurczami bh a z tymi juz porodowymi? Bo odczuwam dzisiaj ból brzucha nie jest to ciągły ból, rano jak się obudziłam miałam wrażenie jak bym miała okres dostać, no i teraz to samo, ten ból trwa jakieś 5 minut i koniec.
 
Ja w pierwszej ciąży nie miałam skurczy przepowiadających, W ogóle nie wiem co to sa skurcze porodowe heheheh, miałam cc więc nie pomogę ... Ale za to teraz mam takie skurcze przepowiadające.
Od wczoraj mam takie okropne kłucia w brzuchu że muszę przystanąc i sie czegoś złapać, no masakra, ale przypuszczam że to kolka, mam nadzieje że nie bedzie mi towarzyszyła do końca ciąży, bo chyba oszaleję.


A tak w ogóle clodito jak to są regularne bóle to jedz na ip, jak nie to pewnie macica się szykuje do porodu ale to jeszcze nie to, weź no-spe albo ciepły prysznic jak przejdzie to nic sie nie dzieje.
 
Mi już lepiej ale ilę się dziś na stresowałam ech.
Od dziś zaczynam pić herbatkę nawet nie jest taka zła :tak:

Clodi ja mam takie bóle dziwne, czasem jakby skurcz różnie ale ja się cieszę z tego :-p
 
Witajcie popołudniowo,
my od rana zabiegane - Maria była dziś na pierwszym spacerze, w przychodni się zważyć - mamy na liczniku 3540 g. Miałam jej też zrobić kontrolę bilirubiny, myślałam, że też w przychodni dam radę, a wysłali mnie do szpitala hen daleko, ja bez auta, na dworze zimno, co tu zrobić. Ale okazało się że mam bliższe laboratorium, gdzie i tak przychodzą wyniki z tego szpitala, więc nie wiem czemu kazali mi jechać aż tam...

W każdym razie jeszcze mam iść do przychodni zapisać ją do pediatry, tylko w przychodni kazali mieć dowód jej ubezpieczenia a w pracy powiedzieli że żeby ją dopisać do ubezpieczenia muszę mieć jej pesel. Nie ogarniam tej papierkologii...
 
Fiolka no jeszcze troszeczke:-) moj maly tez mi takie jazdy w brzuchu urzadza, ze czesto sie poplacze z bolu:zawstydzona/y: nie pisze o tym bo zazwyczaj to powinny byc same urocze momenty dla wiekszoci z nas, ale jak moj maly zakopie to zadnego uroku nie ma:-( i kiedy, wtedy kiedy chce sie zdrzemnac czy jak ide spac to on sobie wlasnie takie dzikie walki z moimi wnetrznosciami urzadza, dzis tez chcialam sie zdrzemnac troche w poludnie i co mi sie przysnelo zaraz maly budzil kopniakiem i tyle bylo spania:sorry2:

Nathani
zawstydzasz mnie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ja jeszcze nic nie tknelam:rolleyes2:
 
reklama
C do skurczy to ja tez nie pomoge bo ja w pierwszej ciazy zadnych nie mialam do dnia wywolania, teraz tez zadnych chyba nie mam, tylko dziwne bole, ale to nie jak skurcze, raczej z ciezaru dziecka, wyginania sie i za duzo zabaw z corka. Troche mnie to martwi, bo nie chce przenosic jak ostatnio, i tak macierzynski zaczynam dwa tygodnie przed terminem, to juz mam dwa tygodnie stracone z maluszkiem.

Corcia nam dzis ladnie zasnela, dzis zjadla kaszke ladnie nawet a potem poprawila polowa banana. Musze dac jej pozniej z kawalek gruszki, bo mi po tych bananach sie nie wykupka :-D

Ja zaraz mam obiadek, a potem pewnie mala wstanie i bedzie koniec leniuchowania.
 
Do góry