reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Cinamona pewnie, wiesiolek to natura, wiec czemu nie;-)

Nathani dzieki, ze mi przypominalas o tym prasowaniu bo jakos mi sie zapomnialo:-D:-D:-D:-D chyba po poludniu sie wezme:rolleyes2: a jak Twoje????

Basia my choinke ubieramy zawsze pierwszy weekend po Mikolaju;-)
 
witam południowo
a ja dziś wstała po 10, Julka przeziębiona więc siedzi w domu i jak się obudziłam to ona kolorowała sobie obrazki a mamusi dała pospać :-) kochana ta moja córcia :tak: nawet o śniadanko się nie dopominała:wink:

nathani
witaj w klubie u mnie tez prasowanie czeka (2 pralki) a juz następna się pierze:baffled:
Lilith oglądanie ciuszków to takie milusińskie zajęcie ze szkoda że odwołane:sorry2: dobrze że juz lepiej się czujesz:-)
Cirili juz coraz bliżej końca więc mam nadzieję że dolegliwości nam tez miną:tak: trzymaj się:happy:
Bakusiowa tobie jeszcze chce się swojski makaron robić???:szok: podziwiam :-)
ankka, RoziSzu udanych wizyt :tak::-)
sarka ja też mam okropny ból, albo kłucie jak igłą albo ogólny ból kości,więc chodzę powolutku i mam wrazenie że jak kaczka :-D
bulkaasia ty przede wszytskim odpoczywaj:tak: a małżon dobrze że dzwoni, martw się chłopina :tak:
Basia pomysł teściowej .... :szok: no ale pewnie chciałaby wam pomóc ...ją też rozumiem :happy:
misia ja też wysłałam i zwrotny dotarł :tak:

a z tymi obiadami to robicie mi smaka:-D ale ja to zjadłąbym cokolwiek byle podstawione pod nos:sorry2: ale lenistwo mnie ogarnia :zawstydzona/y:

z zielona herbatą to tak jak ze wszytskim zdania są podzielone:confused:, mi gin powiedział jak byłam w ciąży z Julką że zielona o wiele lepsza od czarnej bo czarna to popsuta herbata zielona i opowiedział mi historię jak "powstała" herbata czarna:-D
 
Ostatnia edycja:
właśnie zauważyłam że mój suwaczek dopytuje mnie czy torba do szpitala spakowana :confused: aż wstyd się przyznać :zawstydzona/y: ale chyba dziś się za to wezmę :tak:
 
ALE NASKROBAŁYŚCIE OD RANA :szok::szok::szok::szok::szok: dałam radę przeczytać tylko nie wiem już co której odpisać :zawstydzona/y:

za wizytujące &&&&&&&&&&&&&&&&&:-)

dla źle się czujących poprawy :tak:

ja po wizycie... zaraz wszystko opiszę w odpowiednim wątku :tak:

ja dziś na obiad mam zupkę ogórkową od teściowej :-) byłam po lekarzu na kawie i mi się skapło :-) ale nie powiem takie krokiety bym sobie zjadła.... mniam, mniam ;-)

jakieś wieści od mummy2 ???
 
My wlasnie wrocillismy ze spacerku, zimno u nas jak cholera, musze kupic mojej corci mniejsze rekawiczki, bo te co dostala od cioci to troche jeszcze za duze.

U mnie w domu zawsze ubieralismy choinke w wigilie, mama od rana przygotowywala kolacje a ja z siostra i tata lecielismy po choinke a potem ja ubieralismy we trojke. Mama lepila pierogi i spiewala koledy, takie swieta chce pamietac, bo te jak juz bylysmy starsze to nie bardzo, wiadomo nie kazdemu juz sie potem chce. Niestety odkad jestesmy w irlandii ani razu nie bylam na swieta w PL, bo moj maz zazwyczaj lapal jakas fuche i trzeba bylo zostac, no a ostatnie dwa lata to wiadomo. W zeszlym byla corcia za malutka,a w tym synus. Mam nadzieje ze pojedziemy w przyszlym roku.

Ja tez juz jestem zaopatrzona w herbatke z lisci mali, zaczynam ja pic od dzis, dzis tez zamierzam spakowac torbe do szpitala:szok: w koncu, bo ciagle gadam ze chce sie rozpakowac w polowie grudnia, a torby do szpitala nie spakowalam :-D
 
U mnie kijowo, płaczę od rana ale to dlatego że jestem beznadziejna i nic nie potrafię załatwić dobrze chodzi o szpital :-(
Odebrałam wyniki i mocz jest tragiczny bo mam jakieś kryształy wapnia i podwyższone inne rzeczy :baffled:
Morfologia też spadła ale za to HIV i HBS ujemny
Noc moja to był istny koszmar.
Jak się położyłam mały się znów tak rozszalał że miałam łzy w oczach i normalnie jęczałam z bólu.
Walił po wszystkim i chyba chciał się przewrócić no nie wiem:baffled:
Tak czy inaczej myślałam że go wytargam z tego brzucha :no:: chuligan mały.
Spać nie mogłam ciągle się budziłam i musiałam do wc chodzić, ciśnie mnie na pęcherz i mi się ciągle chce.
To chyba tyle, przepraszam nie odpiszę
Buziaki dla Was
 
reklama
Do góry