reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Dziendobry...

Ale juz dzis od rana nasmarowalyscie:sorry2: ja tez nie wiem co z obiadem dzis, myslalam o filetach z makreli i jakas zielenina do tego:dry: tylko maly nie bardzo lubi:sorry2:

Kasia, Bakusiowa
niestety pracuje bo nie mam innego wyjscia:sorry2:, u nas nie daja zwolnienia jak nie ma powodow, nawet moje twardnienia olali:zawstydzona/y: ale jeszcze 6/7 dni pracy:rofl2:.

Natahni ja tez mam dzis ambitny plan prasowania:sorry2: ja dzis odstawiam tabletki, nie mialam fenoterolu, ale duza dawke progesteronu;-)

Ciril gratki 36 tygodnia, my z Nathani dolaczymy do 36 w przyszlym tygodniu:rofl2:

Goko &&&&&& za wizyte:-)

Ankka za wizyte &&&&, pysznosci takie nalesniki:tak:

Sarka mnie tez pobolewa ta kosc lonowa, ale wlasnie nie jak sie ruszam tylko jak troche poleze, np w nocy jak do wc musze isc to jakas dla mnie tragedia:sorry2:

Bulkaasia
oj to uwazaj, moze za szybko sie podnioslas????

Rozi Szu moje dziecie bedzie mialo na bank ADHD bo juz mialam ok 12 usg:-D:-D:-D przepraszam, ale pracuje z takimi dziecmi i krew mnie zalewa jak slysze takie brednie:sorry2::sorry2: ta polozna powinna chyba na jakies przyuczenie isc;-) &&&& za wizyte;-)

Cinamona
a ten wiesiolek dlaczego????

BasiaOne gratki dla corci;-)
 
reklama
Hej, witam się z rana

Tak, dla mnie to z rana, kiepską noc miałam i sobie trochę pospałam, może godzinę temu wstałam ale was nadrobić to też trochę trzeba mieć czasu,

I tak dalej leżę, bo muszę ale tylko do niedzieli, fenka wtedy też odstawię i zobaczymy co będzię, spojenie też mnie boli, z każdym dniem coraz bardziej, a najbardziej przy wstawaniu z łózka,

O obiad się nie martwię już jakieś kilka tygodni, ja to mam dobrze, o 10 rano przychodzi mój mąż z pracy (ma bardzo blisko i robi mi śniadanie i sobie) o 15 przychodzi jeszcze raz ale wtedy teściowa przynosi obiad z góry, a o 17 wraca na dobre i robi sobie kawkę a mi herbatkę, ja nie robię kompletnie nic, ale te czasy się niestety kończą:-(

miłego dnia
 
eni o Ty leniuszku, szczęściara z Ciebie, chociaż ja też nie narzekam, tylko że ja mieszkam z teściówka, cały dzień leże chyba że sama chce coś zrobić to robie, jedyną rzeczą jakiej nie pozwalam nikomu tknąć to pranie, mam na tym punkcie bzika, ja wszystko segreguje i do każdego prania inny płyn, a inni domownicy to nie zwracają na to uwagi i pakują jak leci co od razu ciśnienie mi podnosi
 
Hej. Nie czytałam was jeszcze, spróbuję może później, bo mam straszny ból głowy i aż mi nie dobrze. Nie mogłam wstać w ogóle.Podejrzewam, że to od kręgosłupa, bo kłuje mnie w części piersiowej :baffled: Muszę się z powrotem położyć :dry:
 
Hej
niedobre :/ tyle napsac - ale nadrobilam chociaz juz nie wiem co gdzie.
kciuki za wizyty :)))
Mnie to spojenie nie boli nawet nie wiem o co chodzi moze maly nie jest tak nisko czy cos.
Ide sprzatac. Prosze nie pisac za duzo. Ach zgaga grrrr :/
 
Moja roczna corka lepiej sie zna na mojej komorce niz ja:szok: ja sie zastanawiam kiedy mamy ubrac choinke, zeby przyzwyczaic ja do niesciagania bombek z niej. Chyba na mikolajki, bo pozniej to ja juz nie bede miala weny, tylko o porodzie bede myslala, a jeszcze musze zrobic generalne pranie firan i zaslon.
 
Noukie chyba wczoraj Nathani cos wspominala o tych kapsulkach z oleju z wiesiolka. Ze niby pomaga osiagnac rozwarcie, zmiękcza szyjke macicy. Poszperalam w necie i faktycznie pisze ze zawiera cenny kwas gamma - linolenowy, który w organizmie jest przetwarzany na prostaglandyny, podobno szybciej nastepuje rozwarcie i szyjka jest bardziej elastyczna.
Ja tam sprobuje, a czy cos da to juz inna sprawa
 
reklama
cinamona tak pisałam jak będziecie chciały linki dajta znaka;-)
misia wysłałam Ci
noukie jak prasowanko?
Basia my też przed mikołajem choineczkę ubierzemy uwielbiam te święta nie mogę sie już doczekać:-)
 
Do góry