reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie z Łodzi

Oj nie lubię sądów ;/;/;/
A u mnie roczek ehhh tort gości i dekoracje mam :-D:-D:-D więc chyba wszystko chociaż ostatnio :-(okazało że połowy ludzi nie będzie :-(
 
reklama
no dziewczyny gdzie wy zniklescie wszystkie tka cisza nastal:p
a ja mma pytanie kiedy pierwszych zabkow mozna sie spodziewac bo moja zachowuje sie tak jak by jej mialy wyratac ale to chyba za wczesnie
 
ja jetem i juz maly prawie zdrowy wiec nie długo będziemy mogły się spotkać :) a co do ząbków to nie ma reguły mogą i nawet tak wcześnie :)
 
bansikXd to sie ciesze ze maly juz zdrowieje znowu ma byc cieplutko wiec idealnie na spacerek:)
wampi a mozna jakso sprawdzic czy zabek idzie???
niby wszystko wskazuje na to ze to to tylko temperatury brakuje trohe jednak mnie szokuje ze tak wczesnie
 
reklama
witam dziewczyny, widzę, że w końcu się ktoś odezwał tutaj :) Miło was poznac

Marysia868 widzę, że Ty niebawem będziesz już mamusią aktywną :) Gdzie będziesz rodziła?
 
Ostatnia edycja:
Do góry