reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Hmmm no niby tak, zawsze mozna cos załatwić, ale wiem po sobie, że ja osobiscie bym nie chciała, zeby obok z ta druga byl obcy dla mnie facet... to mimo wszystko troche krępujace, i działa w obydwie strony... Zobaczymy
A powiedz mi, czy ten tygodniowy pobyt to standardowo tak długo? Ile jest łozek na sali? Czy przy pokojach sa łazienki? :)
 
reklama
Czesc Wam Łodzianeczki!
Dołaczyłam do was dziś wiec sie przedstawie.
Mam na imie Magda
Mam 28 lat
Jestem mama dwóch dziewczynek:Julii i Kasi.
Mieszkam na teofilowie na ulicy Łanowej niedaleko dworca Zabieniec.
Ja rodziłam Julke w Madurowiczu(prowadziła mnie dr.Elzbieta Baś-Budecka) ze szpitala byłam bardzo zadowolona a rodziłam w marcu przed ta całą afera z bakteriami.
Kasie rodziłam w Rydygierze(prowadził mnie dr.Antoni Baradyn-swietny lekarz) ale byłam juz mniej zadowolona z opieki,bo trzeba było o wszystko sie prosić pielegniarek choc ja sobie sietnie radziłam i raczej niepotrzebowałam pomocy
A to pare fotek moich dziewczynek





 
Cześć dziewczyny jakoś dopiero teraz tu trafiłam wstyd ;) Ja też jestem z Łodzi, mieszkam na chojnach :)
 
Witaj magdazłodzi, Miło mi Was poznać :)

Ja mam na imię Agnieszka, mam 31 lat i mieszkam na Janowie. Mam 5 letnią córeczkę Julcię, która jest wcześniaczkiem
z 30 hdb.

Zapraszamy serdecznie! Równowaga płci po mału zostaje przywrócona ;)

 
No witamy.
Ja również mam na imię Agnieszka,mam 25 lat i mieszkam niedaleko Agawy, bo na Olechowie.
Mam dwóch chłopców.
Kamila 3 lat i Oskara 10 miesięcy.
No tak zgadza sie same chłopaki tu u Nas.
 
reklama
Powitać nową Łodziankę! Nareszcie ktoś z mojego końca! Bo ja z Aleksandrowa, ale mój mąż rodowity Teofilanin!
Hi! Ale jak urodzę ja, Kropecka i Elpis to znów chłopaki górą!
Znam dr. Baś! Ma ciągle "chmurę" nad głową i zmarszczone czoło, ale to świetny lekarz i doskonały specjalista od USG! ;D I nawet sympatyczna jak się z nią dłużej porozmawia i chętnie na wszystkie pytania odpowie!
 
Do góry