reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Jasne jak tylko ten snieg zniknie,bardzo lubie spacerki na Zdrowiu,a ty gdzie dokładnie ,mieszkasz na Kozinach?
A synka masz slicznego ;D ;D ;D
 
reklama
Za studenckich czasów wynajmowałam pokój na Srebrzyńskiej.

Kiedy tylko zrobi się cieplej i dzieciaczki przestaną chorować SPOTKAJMY SIĘ!
Będzie mi bardzo miło poznać was i wasze pociechy osobiście :)

Do nas dzisiaj przyjeżdża mój tato.. Julka w niebo wzieta! Dziadziuś to przecież instytucja.. no i można go sobie wokół małego palca okręcić ;D

A my ze starym wieczorkiem .. myk, myk.. na basen do Angeli - stare kości rozprostować ;)

Pozdrowionka :)

 
mieszkam na wapiennej (równolegla do ossowskiego a prostopadła do srebrzynskiej :D ).
jestem zdecydowanie za spotkaniem ;D
tylko niech sie cieplej zrobi!
daawno nie bylam na basenie...
a my dzis na imprezke do bagdadu :D nasz kolega dzis gra :)
 
ulik pisze:
mieszkam na wapiennej (równolegla do ossowskiego a prostopadła do srebrzynskiej :D ).
jestem zdecydowanie za spotkaniem ;D
tylko niech sie cieplej zrobi!
daawno nie bylam na basenie...
a my dzis na imprezke do bagdadu :D nasz kolega dzis gra :)
No wiem gdzie a tu bliżej Srebrzyńskiej czy dalej koło ryneczku??
Ja na 100% jestem za spotkaniem,moze poswietach co???
 
prawie dokładnie za ryneczkiem, czyli blizej dlugosza niz srebrzynskiej.

Irlandia no moze sie uda przed Swietami i wtedy pochwalisz sie jeszcze pieknym brzuszkiem ;D

macie moze jakis pomysl co do miejsca w ktorym moglybysmy sie spotkac ???
 
A ja tez kiedys na Kozinach mieszkalam :))) Ale to było hmmmm 14 lat temu :) Potem na Retkinii, a od wrzesnia na Stokach - normalnie Ukraina tutaj, wszedzie daleko, zero cywilizacji (no, przesadzilam troche, bo w koncu mamy internet :)))
Ulik - slicznego masz synusia :)))

Nie wiem, czy słyszałyście w radiu taką reklamę jakiegos salonu samochodowego w łodzi - ludzie pchają sie, zeby obejrzec nowy model auta i pod koniec jakis maluch się odzywa "Plosie pana, ja nic nie widze" - tak mi sie podoba jego glosik, ze juz nie moge sie doczekac naszego Kubusia :)))))

 
reklama
hehehe a ja myslalam ze niewiele osob wie co to są koziny :laugh:
ja tu od urodzenia mieszkam tylko teraz po drugiej stronie czyli wlasnie blizej wlokniarzy. wczesniej na kasprzaka.
no jak bedzie ladna i ciepla pogoda to moze byc ten plac zabaw obok lunaparku :) bylam tam z wojtkiem jak jeszcze nic nie kumal - fajnie by bylo zobaczyc jak sie teraz bawi :)
a reklamy nie znam bo nie slucham radia :p
 
Do góry