reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Cześć, jestem tu nowa, ale i tak postanowiłam się wtrącić:)
Polecam kupowanie ubranek w lumpeksach i dużych hipermarketach (np.TESCO). Można tam znaleźć coś niedrogiego i często bardzo ładnego. Lubię też "polować" na okazję w sieciówkach (H&M, KhappAll, 5-10-15), zdarzają się bardzo opłacalne przeceny.
Przy okazji chciałabym zapytać, czy znacie jakiegoś godnego polecenia pediatrę, alergologa i laryngologa (oczywiście w Łodzi). Należę do krytycznie marnej przychodni, a nie chcą mnie nigdzie przenieść, pod 125 pretekstami... Pozdrawiam mamy z Łodzi:)
 
reklama
Laski zrobilam dzis test ciazowy.Dwie grube krechy;-)tak sie chwale jakbyscie chcialy wiedziec....;-)


Dominiczko moje graylacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D wlasnie cos mi sie zdawalo ze widzialam ciebie na grudniowkach 2009:-D:-D a ja jestem grudniowka 2008:-D:-D:-D:-D grudzien to fajny miesiac:-D:-D:-D:-D jeszcze raz gratuluje i wielkie buziaki dla ciebie i fasolki:tak::tak:

co do alkoholu to ja mowie stanowczo nieeeeeeeeeeeeee:eek: zero picia na komuni czy chrzcinach:eek:
 
Cześć, jestem tu nowa, ale i tak postanowiłam się wtrącić:)
Polecam kupowanie ubranek w lumpeksach i dużych hipermarketach (np.TESCO). Można tam znaleźć coś niedrogiego i często bardzo ładnego. Lubię też "polować" na okazję w sieciówkach (H&M, KhappAll, 5-10-15), zdarzają się bardzo opłacalne przeceny.
Przy okazji chciałabym zapytać, czy znacie jakiegoś godnego polecenia pediatrę, alergologa i laryngologa (oczywiście w Łodzi). Należę do krytycznie marnej przychodni, a nie chcą mnie nigdzie przenieść, pod 125 pretekstami... Pozdrawiam mamy z Łodzi:)
Kto nie chce Cię przenieść??:eek: Przychodnię wybierasz sobie sama,możesz się przenosić ileś tam razy w roku:tak:.
Ja tez przed porodem nakupowałam w TESCO ubranka CHEROKEE na lato w przecenach sezonowych-teraz bym zapłaciła dwa razy tyle:tak:.A lumpeksy to widzę,że wyczuły pismo nosem i podwyższaja ceny dziecięcych ciuszków-zwłaszcza niemowlęcych.Niektórzy też kupują w lumpkach ubranka i sprzedaja na allegro-nowy biznes kwitnie:baffled:.
 
hej!
z tymi ubrankami to faktycznie jest problem. Ja się zastanawiam co zrobić z tymi po Wiktorze, już się rozpytuje po znajomych.
a dla dzieci też najczęściej kupuje w lumpkach albo hipermarkecie. Znacie jakiś żłobek gdzie są wole miejsca jeszcze?
 
Witam po przerwie wszystkie mamy i fasolki:-). Jesteśmy już po chrzcinach:happy:. Mały wyglądał ślicznie w kościółkuzasnął w strategicznym momencie więc całą mszę trzymałam go nieuchomo. Nawt ksiądz zdziwił się,ze woda go nie obudziła.

Nasza impreza była z alkoholem w umiarkowanych ilościach. Nic złego w tym nie widzę jeśli wszyscy umieją się zachować. Tak piszę, bo poczułam się bardzo napiętnowana:-(. Oczywiście przy okazji świętowaliśmy urodziny mojego taty (50), bratanka (3) i niemęża (31). Było więc wyjątkowo uroczyście.

Co do laryngologa, to polecam dr Krawczyńskiego. Przyjmuje prywatnie na Bałutach. Dokładne dane mogę przesłać na gg. Naprawdę dobry specjalista i ma podejście do dzieciaczków.
A sama też jestem zainteresowana alergologiem i dobrym pediatrą.
 
Witam wszystkie mamy :-)
w lutym ( w Walentynki ):-) po raz pierwszy zostalam mama cudownego chłopczyka i w związku z tym postanowiłam dołączyć do grona mam na forum i włączyć się do dyskusji.
Przede wszystkim mam nadzieję że znajdę tu rozwiązanie wszelkich problemów i dylematów zwiazanych z macierzyństwem-bo choć mały ma już ponad 2 miesiace to mam wrazenie że nadal czasem błądzę po omacku:sorry:Ostatnio mam ciagle dylemat jak ubierac małego jak są takie ciepłe dni -nie chce go przegrzać ale też nie chce żeby moja fasolka marżła na dworze bo mama za szybko lato poczuła-tak więc liczę na jakieś rady od bardziej dośwaidczonych mam niz ja;-)będe wdzięczna no i spokojniejsza!!!
A co do pediatry to z czystym sumieniem mogę polecić dr.Andrzeja Janakowskiego,gdy byłyśmy z siostrą małe to leczył nas a teraz leczy nasze dzieci tak więc 100 % zaufanie !!!
Liczę na jakąs radę odnośnie ubierania bo jutro kolejny spacer i kolejny dzień dylematów młodej mamy :-)
zmykam bo pora karmienia ;-)
Pozdrawiam
Justyna
 
Dudek, witaj:-D. Ja jestem mamą juz po raz drugi i tez mam dylematy, jak ubierać swoje maleństwo. Wszędzie piszą,że trzeba zakładać o jedną warstwę więcej, niz my mamy na sobie,ale...no właśnie-ja jestem zmarzluchem, dziś byłam ubrana o 13.00 w bawełnaina bluzeczkę z długim rękawem i na to kamizelkę z polaru. Wiekszość mijanych osób miała krótki rękaw-więc ja też mam codzinnie problem, jak ubrać córcię:tak:
 
Dudek ja tak jak żyrafka jestem podwójną mamą i tez mam dylematy- na razie jeszcze nie ubierałam młodego w krótki rękaw, no chyba, że pod bluzkę. Proponuje ubrać na cebulkę, zawsze można coś ściągnąć jakby sie maleństwo zagrzało
 
dzięki Kobietki za szybki odzew i za radę no i cieszę się że nie jestem jedyną mamą z dylematem ubrankowym;-) czyli body z krotkim rękawkiem do tego bluzeczka cienka na dlugi rękawek i bluza nie za gruba to powinno być ok mam nadzieję !? no i szykujemy się na spacerek w tą piękna pogodę po parku julianowskim:-)
 
reklama
dzięki Kobietki za szybki odzew i za radę no i cieszę się że nie jestem jedyną mamą z dylematem ubrankowym;-) czyli body z krotkim rękawkiem do tego bluzeczka cienka na dlugi rękawek i bluza nie za gruba to powinno być ok mam nadzieję !? no i szykujemy się na spacerek w tą piękna pogodę po parku julianowskim:-)
ja dokladnie tak ubieram swojego synka:tak: jeszcze podkolanowki spodenki i buciki i wsio:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry