reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Aha i zapomniałam się pochwalić, że udało mi się zapisać i dostać do żłobka! Nie wiem, który numer, ale na Inowrocławskiej. :D Prawda jest taka,że od września, ale i tak dobrze. Wiecie coś może na temat tego żlobka? Albo chociaż jakie są opłaty, bo tak się ucieszyłam,że nawet po nic nie pytałam:)
 
reklama
Aha i zapomniałam się pochwalić, że udało mi się zapisać i dostać do żłobka! Nie wiem, który numer, ale na Inowrocławskiej. :D Prawda jest taka,że od września, ale i tak dobrze. Wiecie coś może na temat tego żlobka? Albo chociaż jakie są opłaty, bo tak się ucieszyłam,że nawet po nic nie pytałam:)
Gratulacje! :-) To się spotkamy, ja też malucha od września na Inowrocławską zapisałam - to jest żłobek nr 4. Dużo na jego temat nie wiem. Byłam tam z Piotrusiem - wygląda jak większość placówek tego typu. Stała miesięczna opłata to 64 zł, dzienne wyżywienie (4 posiłki) to 4 zł no i dochodzą jakieś opłaty za komitet czy coś, na początku września jakaś wyprawka jest no i ewentualnie zajęcia dodatkowe - rytmika, angielski. Jeśli dziecko jest nieobecne dłużej niż 2 dni to te dodatkowe opłaty są odliczane w następnym miesiącu. Na początku istnieje możliwość zostawania z dzieckiem, albo podpatrywania przez szybkę z drugiego pomieszczenia. :-) To chyba tyle co wiem... :tak:
 
Gratulacje! :-) To się spotkamy, ja też malucha od września na Inowrocławską zapisałam - to jest żłobek nr 4. Dużo na jego temat nie wiem. Byłam tam z Piotrusiem - wygląda jak większość placówek tego typu. Stała miesięczna opłata to 64 zł, dzienne wyżywienie (4 posiłki) to 4 zł no i dochodzą jakieś opłaty za komitet czy coś, na początku września jakaś wyprawka jest no i ewentualnie zajęcia dodatkowe - rytmika, angielski. Jeśli dziecko jest nieobecne dłużej niż 2 dni to te dodatkowe opłaty są odliczane w następnym miesiącu. Na początku istnieje możliwość zostawania z dzieckiem, albo podpatrywania przez szybkę z drugiego pomieszczenia. :-) To chyba tyle co wiem... :tak:

Dziewczyny to do zlobka sa podobne problemy z zapisami jak do przedszkola???????????????????????????????? tzn brak miejsc????
 
Artur chodzil dwa tyg do tego złobka i juz nigdy go tam nie posle.Ale wy sie tym nie sugerujcie.Bo dwoch tyg w złobku wyladowalismy w szpitalu....

Rotawirusy...
 
Ostatnia edycja:
ROTAWIRUSY-ten temat jest mi blizszy niz zlobek bo nasza fasolka jest jeszcze za mala a poza tym planuje byc z synkiem w domu jak najdluzej,wracajac do rotawirusow to nasz synek byl szczepiony ale zastanawiam sie czy te wszyskie szczepionki sa naprawde skuteczne i oszczedza dzieciaczkom cierpien czy to tylko dla psychiki rodzicow sie je podaje!??a Twoj synek Dominika byl szczepiony i złapał?
 
przyznam szczerze ze nie.Usłyszelismy o szczepionce na rotawirusy dopiero w szpitalu.I szczepi sie dzieci tylko do 6 msc.W naszej przychodni nikt nie informuje rodzicow ze jest taka szczepionka i ze szczepi sie tylko małe dzieciatka.
Ja przyznam ze jako niedoswiadczona młoda mama nigdy o takowej nie słyszałam.Dowiedzialam sie juz po fakcie.

Efetk brania smoczkow znalezionych na podlodze w złobku.Dzieci przychodza z nimi a pozniej rzucaja gdzie popadnie.A jak dziecko smoczkowe to wsadzi taki napotkany na ziemi i choróbsko gotowe.
Zreszta w tym złobku co i rusz było jakies chore dziecko.Te zaswiadczenia lekarskie przynosi sie tylko raz i po kazdej chorobie.Ale jesli dziecko chore prowadza sie do złobka to po co...:wściekła/y:

Naogladałam sie troche a bylismy tam tylko 2 tyg.A dokładnie 10 dni pracujacych.:-(

A i po rozpoznaniu wsrod mam na placu zabaw na inowrocławska nigdy nie ma problemu z dostaniem bo baaardzo duzo dzieci odpada juz po pierwszych msc uczeszczania.Tzn rodzice z niego rezygnuja.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, a moze mogłybyście doradzić mi jakiś żłobek w centrum lub na teofilowie ale z oddziałem dla niemowląt. Ja mojego maluszka muszę posłać od września :-:)-:)-(bo wracam do pracy. Niestety konieczność.
 
Witam. Ja również mieszkam w łodzi(Łagiewniki na chwilę obecną), mam synka Wojtka-ma 18 miesięcy.Urodził się 22 lipca 2007 w CZMP.
Szkoda, że wcześniej was nie znalazłam :( mam jednak nadzieję,że się tutaj zadomowię u was-jeśli oczywiście będziecie chciały mnie tutaj.
 
Ostatnia edycja:
Na teofilowie teraz juz wszystko zapchane.Inowrocławskiej nie polecam.Nikomu nie polecam.Nie przez chorobe Artura ale przez całokształt...Oddziału takiego nie maja ale oni przyjmuja wszystkie dzieci
 
reklama
a ja z innej beczki zupełnie-chcemy z naszym maluszkiem wyjechac w tym roku nad nasze polskie morze zeby nawdychał się jodu:-)tyle tylko że nie bardzo mogę znalezc w internecie jakies fajne miejsca zwlaszcza nadajace sie i dostosowane dla rodzicow z niemowlaczkami!!! moze ktoras z Was jest w stanie mi cos polecic!?
 
Do góry