reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Witam nowe mamusie:-)
U mnie mala masakra, maly marudek marudkuje, bable ma i na jezyczku, daje mu wszystkie lekarstwa ale i tak niewiele mu chyba pomagaja, strasznie mi go zal:-(
Ide troche dom ogarnac bo jest jak po bitwie:tak: No smcznych paczkow wam dzisiaj zycze:-)
 
reklama
czesc dziewczyny.Jestem z łodzi i własnie odkryłam to forum.Przyjmiecie mnie do swego grona?

A wiec mam 21 lat mam na imie Dominika i mieszkamy na Bałutach.Razem z mezem wychowuje swojego 20 msc synka Arturka.:-)

Witaj Dominikaak! Ja też mieszkam na Bałutach! :tak::-)

ja mieszkam jakies 200 m od zabienca.:blink:

To znaczy, że prawie sąsiadkami jesteśmy! :tak: Ja też przy żabieńcu, ale bliżej dawnego kina (obecnie - dekompresja). :-) W takim razie koniecznie musimy się na jakiś wspólny spacerek umówić! :tak:

Ja też ja też na Bałutach:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Tylko za wiaduktem zaraz mieszkam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-(
 
Myszunia to zaraz przy przychodni i Swicie.Ja na Turoszowskiej mieszkam.Super ze tak blisko.A na spacerek chetnie sie wybierzemy.Pewnie sie juz nieraz gdzies widziałysmy.:-);-)
Tygrysku za wiaduktem w strone Teofilowa?Czy w strone Brukowej?
 
Myszunia to zaraz przy przychodni i Swicie.Ja na Turoszowskiej mieszkam.Super ze tak blisko.A na spacerek chetnie sie wybierzemy.Pewnie sie juz nieraz gdzies widziałysmy.:-);-)
Tygrysku za wiaduktem w strone Teofilowa?Czy w strone Brukowej?

Za wiaduktem na samym początku Aleksandrowskiej:tak::tak:dokładnie te pierwsze bloki 4 pietrowe za wiaduktem:tak::tak:
 
Ja tez jestem z Bałut, chociaz niektorzy mowia ze to zubardz. Mieszkam na klonowej to jest miedzy limanowskiego a lutomierska przed wlokniarzy :) Moze kiedy wybierzemy sie na jakis spacerek :) jest parka na hipotecznej z duzym placem zabaw i z parkingiem jak cos :) Tygrysek a bedziesz wybierac sie ze swoim skarbem na basen, ja mam zamiar zaczac od kwietnia :)
 
Dziewczyny, a jest tu jakaś przyszła mama, która na dniach wybiera się rodzić do Kopernika ??? Ja jestem z Retkini- koło "Maca" - i jak już "wyprę" Kubusia chętnie pospaceruję po osiedlach i parku z inną mamą :-) Tylko niech ta zima się już kończy, bo zieleni brak i słońca i doły dopadają, heh :-(
 
no prosze to wszystkie mamy do siebie rzut beretem :-)
dziw wybrałam sie do lekarza i myslalam ze nie dopcham tego wozka przez te zaspy.Nie znosze zimy wrrr....
Sandra ja juz Cie gdzies widziałam..... ;)
 
reklama
Do góry