reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Dziewczyny, a jest tu jakaś przyszła mama, która na dniach wybiera się rodzić do Kopernika ??? Ja jestem z Retkini- koło "Maca" - i jak już "wyprę" Kubusia chętnie pospaceruję po osiedlach i parku z inną mamą :-) Tylko niech ta zima się już kończy, bo zieleni brak i słońca i doły dopadają, heh :-(
hej ja mieszkam na Retkini:) przed Maciem 3 przystanki:rofl2::rofl2::rofl2:
I za ok miesiąc zamierzam rodzic w Koperniku. mam tam umówiona położną:rofl2:
 
reklama
Stacja NOWA-GDYNIA na samym dole to jest cennik, a na stronce trzeba poszukac info. No, mnie tez te bicze przydałyby się. a dzis własnie przy kolanie od strony wewnetrznej zrobily sie rozstepy, ktore mnie strasznie bola, jakby zyly mi popekaly :/ wrrr


ojej bidulko smaruj sie smaruj jakimis specyfikami na to paskudztwo:baffled: a tak sie spytam gdyż widze ze nasze dzieciaczki w podobnym wieku sa;-) gdzie rodzilas slonce???? w ktorym szpitalu????;-)
 
hej dziewczyny:)
miałam rodzic w koperniku ale położna z która sie umówiłam wyjechała i w sumie stwierdziłam ze jednak bee rodziła w Madurowiczu.
W związku z tym mam pytanie czy któraś z was rodziła w tym szpitalu naturalnie i jak było. Ja chcę rodzic z mężem i w sumie tez nie wiem co zabrać ze sobą.
oproszę odpowiedz.
 
reklama
Dobry wieczor, ale sie tu ruch zrobil;-)U nas ciag dalszy ospy i juz wysiadam, Stasieniek jest tak wysypany ze szok,caly bialyod pudodermu,marudkuje caly czas i wcale mu sie nie dziwie....


hej dziewczyny:)
miałam rodzic w koperniku ale położna z która sie umówiłam wyjechała i w sumie stwierdziłam ze jednak bee rodziła w Madurowiczu.
W związku z tym mam pytanie czy któraś z was rodziła w tym szpitalu naturalnie i jak było. Ja chcę rodzic z mężem i w sumie tez nie wiem co zabrać ze sobą.
oproszę odpowiedz.

Ja rodzilam w madurowiczu 26 pazdziernika 2008 roku, czyli swiezo;-):-) Porodowka naprawde extra, nie moge nic zlego powiedziec, lekarze super a polozna rewelka, nie mialam swojej szlam na zywiol:tak:;-):-)
Ja mialam wszystko swoje, ubranka dla malego, pampersy,podklady poporodowe, itd., napewno musisz miec swoja koszulke do porodu, reszte w zasadzie jak nie zabierzesz to bez problemu ci daja. Ze mna tez rodzil maz, i musial tylko kupic sobie ubranie za 25 zl . Jak masz jeszcze pytania jakies to odpowiem:tak:
 
Do góry