reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Viki no niezle z tym "glodzeniem", ciekawa jestem jak radzisz sobie w sklepie z Pawlem jak cos chce;-);-):-p:-pUszy do gory teraz juz musi byc lepiej:tak:
Stas tezma zalegle szczepienia powinien miec juz 4 a dopiero na 2 sie wybieramy w marcu:baffled:

Oj ja pamietam jak urodzila sie zosia...ach ato juz prawie 5 lat minelo...i nie wiem kiedy ten czas przelecial:sorry2:
 
reklama
magda w sklepie jest koszmar...pierwsze 10 minut jest ok a pozniej to juz mu sie nudzi wiec zawsze pod ręką flipsy.....straszne to jest...dlatego nie lubie z pawłem na zakupy jezdzic i jak nie musze to nie jeżdże:tak:

a ja padam, paweł mnie wykancza....drze sie w dzien...w nocy sie budzi z krzykiem juz nie daje rady psychicznie.... nie moge poswiecic czasu damianowi bo ten maly terrorysta drze sie jak opętany jak tylko wyjde z pokoju...a w nocy spi jak stoje przy lozeczku....a jak wychodze z pokoju to płacz...

nie wiem czy ten szpital na niego az tak bardzo wpłynął...
do tego znow ma spuchnięte powieki ..juz w szpitalu tak mial ale lekarze mowili ze to od kroplowek, ze duzo wody w organizmie i taka reakcja...
no ale teraz??
kurde martwie sie..zadzwonilam do kwasnego. jutro do nas przyjdzie...mam nadzieje ze da nam jakis złoty srodek na sen pawła i ogolnie na lepsze samopoczucie..

nie wiem smęce dzisiaj...ale nie ma sie komu wygadać....:-(
 
Hej, jestem mamą 5miesięcznego Ksawerego, czy na forum są może jakieś mamy, z tatusiami obcokrajowcami..pytam bo mój przyszły mąż jest kameruńczykiem,miło byłoby pogawędzić i wymienić się spostrzeżeniami...
Pozdrawiam, Julka
 

Załączniki

  • Ksaw.jpg
    Ksaw.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 27
Witam,
siedze w pracy a mam taaaakiego lenia..... szkoda mowic:-) dzieki tej pogodzie to najchetniej bym sie ewakuowala do afryki.....
Moj Franko znowu chory ... wytrzymał az piec dni bez katarku teraz to sie juz pewnie zalamie jak okaze sie ze znowu antybiotyk bede mu musiala podac....
jak to sie nie skonczy to nie wiem co zrobiie:baffled:
same proglemsy wiec modle sie o ciepelko moze jakos lepiej bedzie to przetrwac

pozdrawiam wszystkie Mamusie i dzieciaczki
 
magda w sklepie jest koszmar...pierwsze 10 minut jest ok a pozniej to juz mu sie nudzi wiec zawsze pod ręką flipsy.....straszne to jest...dlatego nie lubie z pawłem na zakupy jezdzic i jak nie musze to nie jeżdże:tak:

a ja padam, paweł mnie wykancza....drze sie w dzien...w nocy sie budzi z krzykiem juz nie daje rady psychicznie.... nie moge poswiecic czasu damianowi bo ten maly terrorysta drze sie jak opętany jak tylko wyjde z pokoju...a w nocy spi jak stoje przy lozeczku....a jak wychodze z pokoju to płacz...

nie wiem czy ten szpital na niego az tak bardzo wpłynął...
do tego znow ma spuchnięte powieki ..juz w szpitalu tak mial ale lekarze mowili ze to od kroplowek, ze duzo wody w organizmie i taka reakcja...
no ale teraz??
kurde martwie sie..zadzwonilam do kwasnego. jutro do nas przyjdzie...mam nadzieje ze da nam jakis złoty srodek na sen pawła i ogolnie na lepsze samopoczucie..

nie wiem smęce dzisiaj...ale nie ma sie komu wygadać....:-(
Oj nie zazdroszcze ci, podobnie przechodzilam z zosia po badaniach jak miala 1,5 roku....koszmar. Daj znac co i jak z malym po wizycie Kwasnego.
No a pogadac....zapraszam do mnie na kawke:tak:


No moj maly jednak ma ospe, ale ma doslownie 5 krostek, zero temperatury, wiec luzik, jutro ide z nim do lekarza zobaczymy co powie:tak::tak:
Uciekam do wyrka dobranoc mamusie:tak::rofl2:
 
czesc dziewczyny.Jestem z łodzi i własnie odkryłam to forum.Przyjmiecie mnie do swego grona?

A wiec mam 21 lat mam na imie Dominika i mieszkamy na Bałutach.Razem z mezem wychowuje swojego 20 msc synka Arturka.:-)
 
reklama
Do góry