reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
no widze ze zima przygoniła nowe mamuśki przed kompa...to dobrze
widze ze nas coraz wiecej.

magda a wiec kwasny byl u nas o okazuje sie ze wszystko jest juz w miare ok. za 2 tygodnie musze tylko pawłowi porobic wszystkie badania, krew, mocz, kał i wymaz z gardła i nosa zeby sprawdzic czy ten gronkowiec ktory wyszedł w kale, przypadkiem nie siedzi tez tam...i mam nadzieje ze nie...
no i zycze by choroby tez was w koncu opusciły...
poza tym to juz troche lepiej u nas.
pablo wraca do siebie - dzieki bogu.

wczoraj byla u mnie pani - potencjalna niania ale niestety nie spodobała nam sie...
no nic bedziemy czekac dalej..jakos specjalnie nam sie nie spieszy.

kurcze wiecie co..mam juz dosc tej zimy i mam nadzieje ze w koncu zrobi sie ciepło bedziemy mogły sie spotkac ania, magda......i moze inne dziewczyny.
buziaki dla was wszystkich
 
Ja też mam juz dość tej zimy!! Nie mam jak wychodzic z malym na spacery, cięzki ma z 4 piętra bez windy :/, a wozek mam cholernie ciezki. W chuscie czasami wychodze, ale teraz to boje sie, ze moge sie przewrocic.

Fajanie byloby sie spotkac , ja chętnie sie przyłącze.
 
Ja też mam juz dość tej zimy!! Nie mam jak wychodzic z malym na spacery, cięzki ma z 4 piętra bez windy :/, a wozek mam cholernie ciezki. W chuscie czasami wychodze, ale teraz to boje sie, ze moge sie przewrocic.

Fajanie byloby sie spotkac , ja chętnie sie przyłącze.


Kochana znam ten bol my tez nie mozemy sami z Fifim wyjsc w tygodniu na spacerek bo tego ciezarowca sama nie moge zciagnac z 3 pietra:crazy::crazy::crazy: pocieszam sie ze spacerowka jest lzejsza i jak tylko przyjdzie wiosna to ruszam na parki:-D:-Dco do basenu to moj mezowy ma plany zeby z synkiem chodzic na basen ja wstyd sie przyznac boje sie wody:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Kochana znam ten bol my tez nie mozemy sami z Fifim wyjsc w tygodniu na spacerek bo tego ciezarowca sama nie moge zciagnac z 3 pietra:crazy::crazy::crazy: pocieszam sie ze spacerowka jest lzejsza i jak tylko przyjdzie wiosna to ruszam na parki:-D:-Dco do basenu to moj mezowy ma plany zeby z synkiem chodzic na basen ja wstyd sie przyznac boje sie wody:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Ja mam dobrze, bo na parterze mieszkam!
A wody też się panicznie boję i pomimo szczerych chęci jakoś nie mogę się odważyć na basen. :baffled:
Co do spotkania, to czemu nie. Tylko, że ja trochę mało czasu mam. :zawstydzona/y:
 
Ja też sie boje wody:zawstydzona/y: Kiepsko pływam, a jak juz to robie to w basenie, w którym moge swpbodnie stana i nie zakryje mi twarzy... Tygrysku, w Nowej Gdyni te zajęcia z dziecmi sa na płytkiej wodzie i tylko jeden rodzic wchodzi z dzieckiem, więc nasi męzowie moga chodzic na zajęcia , a my możemy sie masowac na biczach wodnych i w jacuzzi :-) - tam jest płytko i nie utopimy się. A ja przynajmniej mialabym towarzyszke, bo jak ze znajomymi chodzilismy na basen to zawsze sama zostawalam na srodu :-(
 
Ja też sie boje wody:zawstydzona/y: Kiepsko pływam, a jak juz to robie to w basenie, w którym moge swpbodnie stana i nie zakryje mi twarzy... Tygrysku, w Nowej Gdyni te zajęcia z dziecmi sa na płytkiej wodzie i tylko jeden rodzic wchodzi z dzieckiem, więc nasi męzowie moga chodzic na zajęcia , a my możemy sie masowac na biczach wodnych i w jacuzzi :-) - tam jest płytko i nie utopimy się. A ja przynajmniej mialabym towarzyszke, bo jak ze znajomymi chodzilismy na basen to zawsze sama zostawalam na srodu :-(


O tak bicze wodne na ten moj celulitowy tylek by sie przydaly:sorry2::sorry2:ewentualnie moge jeszcze z brodzika skorzystać:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: a na stronce internetowej sa jakies info na temat tych zajeć??????
 
reklama
Stacja NOWA-GDYNIA na samym dole to jest cennik, a na stronce trzeba poszukac info. No, mnie tez te bicze przydałyby się. a dzis własnie przy kolanie od strony wewnetrznej zrobily sie rozstepy, ktore mnie strasznie bola, jakby zyly mi popekaly :/ wrrr
 
Do góry