reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

A ja nie miałam przez jakiś czas dostępu do internetu:-(. Szkoda, że spotkanie nie doszło do skutku, ale myślę, że to jeszcze nadrobimy:tak:. Mnie już nie dużo zostało do godziny "0" i zaczynam się denerwować jak to będzie
 
reklama
Witam serdecznie,
dawno nie zaglądałam ale mam nadzieje że wybaczycie, bo byłam w szpitalu.
Już wszystko w normie więc wróciłam do domku i ponoć dzidziuś będzie dziewczynką,
ale tak się wierci że to mało wiarygodna diagnoza, bo lekarka ledwo wymiary dała rade zebrać, bo mój uciekinier się ukrywał :)
Buziaki dla Was wszystkich.
 
Abigaill dobrze, ze wszystko ok:tak::tak:a co do płci małego uciekiniera to chyba nie jest aż tak ważne, jeśli tylko zdrowo rośnie i rozrabia dzielnie w brzuszku;-)
my z mężem po cichutku liczyliśmy na córeczkę ale usg w 5 miesiącu nie pozostawiło złudzeń, ze będzie Szymek :-D moje dziecko od początku pozowało do zdjęc usg;-):laugh2::laugh2:
 
Madźka - jasne że najważniejsze zdrówko, jest mi wszystko jedno, ale jakoś się nastawiłam że się dowiem bo juz dzidzia większa itd a tu mi dziecko popukało się kciukiem w czoło pokazując że ma własny plan :-D
Szymek to bardzo fajne imię.
 
I ja sie witam:-) my juz wiemy ze bedzie synus-Stas:tak: M. i Zoch przeszczesliwi, ja oczywiscie tez :tak:bo be:tak:dzie parka, chociaz gdyby byla dziewczynka....:-p
Jak narazie to wszystko jest dobrze, i mam nadzieje ze tak juz bedzie do konca.
Pozdrawiam cieplutko wszystkie lodzianki i nie tylko:-)
 
reklama
Madzka - oby bo Emilka też słodkie dla dziewczynki :-)

Ja dziś dobre wieści usłyszałam na USG szyjki, wszystko zamknięte na7 spustów hura!

Miłego weekendu.
 
Do góry