reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
U mnie to samo - Nowe Rokicie to zdecydowanie osiedle emerytów :-(
Za to na placu zabaw w parku zawsze zbierze się grupka dzieciaczków, zbiórka z całego wielkiego osiedla ;)
 
witaj myszunia

niestety nie doradze ci dermatologa...

a u nas wszystko ok, damian szaleje na mazurach i nawet nie ma czasu porozmawiac ze mną przez telefon:crazy: no ale to znak ze się nie nudzi;-):tak:

Pablo zaczął przesypiac mi prawie całe noce tak ze super.


magda a jak tam Twój brzunio??
Abigaill zycze spokoju i bezproblemowych dni i nocy;-)
 
A my dziś w Manufakturze na spacerku byliśmy!:-)
no my prawie codziennie jesteśmy:tak: bo najbliżej i można do Parku Śledzia szybko śmignąć:tak:

a u nas wszystko ok, damian szaleje na mazurach i nawet nie ma czasu porozmawiac ze mną przez telefon:crazy: no ale to znak ze się nie nudzi;-):tak:

Pablo zaczął przesypiac mi prawie całe noce tak ze super.
super się chłopaki sprawują znakiem tego i dzięki temu mama może troszkę wypocząć;-):laugh2:

Ale duchota:baffled::baffled: Szymek dzisiaj wykorzystuje każdą wolną chwile do trenowania stania:nerd: ryk jest straszny jak próbuję go posadzić albo nie daj Boże położyć:no::no:no wczoraj spróbował - wyszło mu i się spodobało a dzisiaj to chyba klasę mistrzowską w staniu chce osiągnąć :confused::-D:-D
 
Witam,

Viki 31 mam pytanie do Ciebie z tego co wiem ty mieszkasz na romanowie. A mozesz powiedziec mijak nazywa sie to prywatne przedszkole, chcialabym swojego Franka do nich zapisac.
z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam
 
Witam sie po dlugiej nieobecnosci:-D troche sie tutaj ruszylo ale znowu cisza;-)
Ja teraz mam pomocnika w domu, moj brat przywiozl mi moja bratanice i mam zosie "z glowy":-) Troche sie teraz mecze bo w takie upaly to najchetniej siedzialabym w domu, bo i chlodniej i jakos nie mam na nic ochoty (czyt. mam ciagle lenia)
Ana 78 moja zosia w zeszlym roku chodzila do przedszkola na zielonym romanowie, od razu widac roznice miedzy prywatnym przedszkolem a panstwowym, ale sa tez minusy, bo czasami jak wchodzilam to dzieci byly same w pomieszczeniu bo akurat byla tylko jedna pani ktora pomagala jakiemus dziecku w ubikacji (ktora jest zaraz obok ale wiadomo jakie sa dzieci).
Zosia po pewnym czasie nie chciala tam chodzic bo bala sie jednego chlopca, i mowila ze ja bije, jak pytalam sie pan ktore sie nimi zajmowaly, niczego nie zauwazyly, ale jednak dziecko sobie wszystkiego nie wymysli, takze po 2 miesiacach zrezygnowalismy. Nawet cena nie jest za bardzo wygorowana, bo za miesiac z 3 posilkami placilam 500 zl plus wyprawka ktora trzeba sobie samemu kupic, oraz ksiazki.Jak chcesz to na priv podam ci numer tel.
 
:) bede wdzieczna za info...chce sie zorientowac bo jak sie okazuje to nie jest takie proste z tymi przedszkolami... w dwoch jestem 30 na liscie rezerwowej hihihihi szalenstwo
 
Dziewczyny to w Łodzi też taki szał z przedszkolami??? Myślałam że to dotyczy tylko Wa-wy. To na ile wcześniej trzeba się orientować w tej kwestii? Ludzie zwariować można.
 
reklama
Mnie wogole przeraza to co teraz sie dzieje, najpierw pozamykali przedszkola bo za malo dzieci, a nasze super panstwo nie bedzie lozylo na przedszkola w ktorych w grupie jest 15 dzieci zamiast 22, a teraz gdy dzieci jest coraz wiecej pojawia sie problem. Pomylka jest dla mnie gimnazjum, a teraz jeszcze to zeby 6-latki szly do 1-wszej klasy!! Tak bardzo chcemy podazac za karajami "bardziej rozwinietymi" szkoda tylko ze tylko w tej kwestii, szkoda ze nikt sie nie zainteresuje innymi kwestiami dorownania do nich.
Takie prywatne przedszkole jest dobre dla takich maluszkow, bo wiadomo ze 2-latka nie przyjma do publicznego przedszkola. Ceny prywatnego a publicznego przedszkola wiele sie nie roznia. W zeszlym roku prywatne przedszkole kosztowalo mnie 500 zl (3 posilki, roznego rodzaju wyjscia do teatru, kina, jezyk ang., itd.) a w tym roku Zocha idzie do panstwowego i bede placila 300 zl, ale juz nie ma w nich wliczonych tych dodatkowych rzeczy wiec na jedno wychodzi.
 
Do góry