reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

:-)


witajcie kochane Mamusie z Łodzi,
od26 marca też spełniam się w tej roli raz płaczę nad swoim losem raz się cieszę i mam nadzieję te rozterki dzielić z Wami ;
Pozdrawiam
 
reklama
oj moje drogie aleksandrów łódżpochłonie hahahha
i abigaill ja tu zostanę :-D

witaj nico łodzianko czy aleksandrowianko???mam nadzieję że molże gdzieś na dąbrowie mieskasz???

biedaczko ciebie nęka taka malutka depresja poporodowa to normalne i przejdzie wszystkie przechodziłyśmy przez płacz ze śmiechem i śmiech płaczem mącony wszystko będzie dobrze:-D moje złotko ma 5 mięsięcy i już mogę sie z nim dogadac i też plakałam a teraz tylko się śmieję:-D

i jak mam sie udzielac jak tu nigdy nikogo nie ma:angry::angry::angry::angry::angry::angry:
 
Witajcie Mamusie z Łodzi i jak widzę również z Aleksandrowa:
Postanowiłam w końcu do Was dołączyć. Ja zostanę mamą około 24 czerwca :-) i jestem z Aleksandrowa:-), także Viki31 mieszkam niedaleko Ciebie bo na Słonecznym, może kiedyś się spotkamy na spacerze

Pozdrawiam wszystkich
 
W takim razie mobilizuję Aleksandrowianki i prawie Aleksandrowianki z Zielonego Romanowa do spotkania. Przyszłe Aleksandrowianki i zupełnie nie Aleksandrowianki też. Może Boże Ciało, albo ten długi weekend? Kto się pisze?
 
Na tym pierwszym osiedlu jak się wjeżdża z Łodzi. Musisz skręcić za Lidlem na światłach na Pabianice i wjechać na osiedle pierwszym wjazdem w prawo. A potem to do mojego bloku już dosłownie parę kroczków.
O! Mam lepszy pomysł. W Aleksandrowie na moim osiedlu co roku jest organizowany festyn dla dzieci na Dzień Dziecka. My nie mamy szczególnych planów a to wypada w niedzielę, moze jesli nie w Boże Ciało to wtedy? Ja chętnie poznam Was wszystkie i cięzarne i już nie. :blink:
Kropecko już Ci kiedyś pisałam, że u nas drzwi szeroko otwarte! Zapraszam!
 
hej hej no tak aleksandrowianki się mobilizują :-D
ja niestety odpadam ze względu n a odległość :baffled: dla nmnie to ponad godzina jazdy autobusami i to jednym nie dojechałabym:angry:
ale życze miłego spotkania może wreszcie znajdzie sie tu jakaś mama z moich okolic cierpliwie czekam:laugh2:

miłego wieczoru:laugh2:
 
A ja chciałabym na naszym wątku pogratulować Leice i życzyć spokojnych 9 miesięcy (właściwie teraz to już 8)
 
reklama
Do góry