reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Witam,

wszystkich serdecznie. Jestem mamą 18-sto miesiecznego Franusia i niestety musze w najblizszym czasie poslac go do zlobka. Mieszkamy w Łodzi od 5 miesiecy i niestety nie mam jeszcze kolezanek:biggrin2: ktore maja male szkrabiki- wiec moze poradzicie mi jakis zlobek;-) dodam iz mieszkam na zielonym romanowie wiec w gre wchodzi rowniez zlobek w aleksandrowie lodzkim
z gory serdecznie dziekuje za pomoc....
user_online.gif
progress.gif
 
reklama
Witam nowa mamusie:-)Ja niestety nie znam zlobkow anio w lodzi ani w aleksandrowie lodzkim, mieszkamy blisko siebie bo ja mieszkam na przeciwko zielonego romanowa na osiedlu slonecznym:tak:ale bardzo blisko ciebie mieszka Wiki bo tez na zielonym romanowie. Pewnie dziewczyny daja ci jakies namiary:tak:
A ja w czwartek wyjezdzam do rodzicow na 3 tygodnie!! Juz sie nie moge doczekac, bo ostatni raz bylam u siebie w domu w listopadzie...i juz stesknilam sie i za rodzenstwem i za znajomymi, tak wiec cale 3 tygodnie mam juz zaplanowane od A do Z:-) No i w tym 2 komunie a co za tym idzie pustki w portfelu...mialam na szczescie ulatwiona sprawe bo dzieci same powiedzialy jaki chcialyby prezent.

Wiki obiecuje ze jak wroce to juz napewno sie spotkamy, najprawdopodobniej bede wracala 21 lub 22 maja nie poznie. No i mam nadzieje ze juz cieszysz sie swoim mezem...
 
Witam nowa mamusie:-)Ja niestety nie znam zlobkow ani w lodzi ani w aleksandrowie lodzkim, mieszkamy blisko siebie bo ja mieszkam na przeciwko zielonego romanowa na osiedlu slonecznym:tak:ale bardzo blisko ciebie mieszka Wiki bo tez na zielonym romanowie. Pewnie dziewczyny daja ci jakies namiary:tak:
A ja w czwartek wyjezdzam do rodzicow na 3 tygodnie!! Juz sie nie moge doczekac, bo ostatni raz bylam u siebie w domu w listopadzie...i juz stesknilam sie i za rodzenstwem i za znajomymi, tak wiec cale 3 tygodnie mam juz zaplanowane od A do Z:-) No i w tym mam 2 komunie a co za tym idzie pustki w portfelu...mialam na szczescie ulatwiona sprawe bo dzieci same powiedzialy jaki chcialyby prezent.

Wiki obiecuje ze jak wroce to juz napewno sie spotkamy, najprawdopodobniej bede wracala 21 lub 22 maja nie poznie. No i mam nadzieje ze juz cieszysz sie swoim mezem...
 
W Aleksandrowie żłobka nie ma. Są dwa blisko na Teofilowie w Łodzi.
Ja na osiedlu przy Bratoszewskiego mieszkam i na Romanów mam też rzut beretem. :tak: Miło będzie się poznać. Ale fajnie: Romanów to już Łódź a ja tam piechotką mam 15 min. góra! :-D Do Łodzi na pieszo chodzę. Śmieszne to trochę dla mnie, bo ja rodowita Aleksandrowianka i tamte rejony to zawsze był Aleksandrów a nie żadna Łódź. :-p
 
Super pewnie ze fajnie sie bedzie poznac:-) topografii co lodz a co nie lodz hihihih jeszcze dokladnie nie znam ........ale najwazniejsze ze mamuski sa wokolo hiphip hura bardzo wam dziekuje za odzew!! odrazu czlowiekowi razniej!!! serdecznie pozdrawiam;-)
 
witam :-) dzisiaj pogoda trochę senna a dzień dłuuugi się zapowiada - Szymkowi idą ząbki i strasznego wyjca załapał i maruda okrutna:-:)-(dodatkowo od dzis przestajemy jeść piersiówkowe mleczko w dzień więc spodziewam się dodatkowej porcji nerwów:sorry2:. jutro śmigamy na wieś do moich rodziców na majówkę. mam nadzieję, że pogoda się trochę ustabilizuje i przestanie kaprysić. miło byłoby powygrzewać się w majowym słoneczku;-):tak:
póki co sprzatąm w mieszkanku a potem spacer:tak:a Was kobitki gdzie wywiało wszystkie?:dry:
 
Ja moich chlopaków wysłałam na spacer a sama zbieram się za szykowanie do pracy. My mamy w planach Zoo, ale zobaczymy jak z pogodą i ponoć ostatnio strasznie dużo ludzi było w Zoo.
Kończe obiadek, ogarnę troszkę chatkę i uciekam popracować.
Madzka współczuję ząbków... A może tą piersiówkę stopniowo odstawiaj? Ja Olkowi zamieniałam stopniowo, po jednym posiłku i poszło gładko.
Pozdrawiam!
 
reklama
witam po majuffce:-)u nas pogoda była kapryśna bo albo wiało albo lało ale wypocząć wypoczęliśmy a o to przecież chodziło:tak:. Szymonek znowu przeziębiony ale wszyscy wkoło kichają tylko ja jedna w rodzinie sie trzymam:baffled: ciekawe ile pociągnę:dry::-D:-D moi faceci jeszcze śpią a ja biorę się za śniadanko i za pranko bo po takim wyjeździe to jak zwykle jest co robić;-)a potem na spacerek śmigamy:-)
Miłego dnia:-):-)
 
Do góry