reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Agma trzymam kciuki za dzisiejsza probe. Tak jak Jotemka pisze taki test moze sie zakonczyc porodem. Mnie skurcze pojawily sie zaraz po wlaczeniu oksytocyny i byly regularne co ok 4 minuty. Za to innej dziewczynie ktora ze mna lezy na sali dwie godziny kroplowki nie wywolaly zadnych skurczy. Wiec roznie to moze byc.

U mnie noc malo przespana. Mamy na sali taka dziewczynke, ktora sporo placze wiec co troche pobudka. Eh dziewczyny zajmuja sie swoimi maluszkami a ja leze i gapie sie w sciane :-( jak ja bym chciala zeby malego szybko wyjeli z tego inkubatora. Marze tylko o tym zeby go przytulic!!!!!!

Jotemka jak tam u Ciebie?
 
Ostatnia edycja:
Hej Laski
Ja tak tylko na sekundę zameldować,że właśnie jedziemy do szpitala. I myślałam, że Jotemka się odzywała ... Mam nadzieję, że u niej wszystko dobrze.
Marcia Kochana nawet nie chcę wiedzieć co Ty przeżywasz, ale najważniejsze, że szybko zainterweniowali i Ignaś jest pod stałą kontrolą. Trzymam kciuki,żeby jak najszybciej był już z Tobą
 
Agmaa, kciukasy zaciśnięte. Moim zdaniem urodzisz :-) I to jeszcze dzisiaj czego Ci życzę.
Moje Ktg.... Cóż. Ślicznie reaktywne. Były dwa maniunie skrczybyczki, ale nie wzruszyły pani dr. :-D Niestety pani dr była ta co jej za bardzo nie lubię, ale cóż... Szyjka raptem 1,5cm i luźno przepuszcza dwa palce. Inna lekarka by mnie nie wypuściła jako wieloródki. W każdym razie ta zapisała w zaleceniu kontrole za 2-3dni a mi powiedziała: niech sie pani nie spieszy, może byc pani nawet za 5dni, zresztą pani weteranka, to pani sama wszystko wie. Kurcze, to nie tak. Tłumacze kobiecie jakie miałam porody a ona swoje. Wieczorem odszedł kolejny kawałek czopa. Poszłam spać, ale co jakiś czas przebudzal mnie twardniejący brzuch. No i tyle. Czekamy.
Marcia a Ty w jakiej formie jesteś? Odpoczelaś nieco?
Natalia, cos Ci sie pojawiło. Skurczybyczki czy cóś?
Mika, antybiotyk nie tragedia, fajnie by było, żebyś sie rozpakowała:-)
Wczoraj autem zrobiłam grubo ponad 100km. Zaraz znowu wsiadam-moja druga ma występy taneczne ze swoją grupą na przeglądzie tańca nowoczesnego.
Dobrego dnia laseczki!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Agmma udanej próby zycze.
Jotemka no teoretycznie wiezz o co chodzi :) a moj starszak dziekuje Ci za przepis-oj dawno nie pieklam a chyba woli domowr wypieki od kupnych :)
 
Auliya, polecam sie na przyszłość :-)
a macie ochotę na ciasteczka ryżowe? Młody może w Twojej asyście robić:-)
 
Dzien dobry. Moje dziecko dzisiaj przespalo bez przerwy 5 godzin, I oczywiscie sie martwie, bo pielegniarka mowila ze mala ma zoltaczke I pytala czy duzo spi mhhh wtedy spala normalnie, a dzisiaj duzo...eh. Marcia moze dzisiaj malutki wroci do ciebie,.Jotemka podejscie lekarki mnie rozwalilo dobrze ze ci nie powiedziala ze wogole w domu masz urodzic jako weteranka :O
Agmaa powodzenia.
 
reklama
Cześć dziewczyny :D Mam wrażenie, że wracam z długiej podróży. Podziwiam wszystkie rozpakowane, które regularnie zaglądają na forum no i jeszcze piszą :eek: ...nie wiem jak Wy to robicie :-)
Gratulacje dla wszystkich Nas, które mają już swoje słodkości przy sobie :happy:
Trzymam mocno kciuki za Kwietniówki w dwupaku!

Moja Tolcia mega słodziak :-D Śpi i wcina na zmianę, w wolnych chwilach ogarniam chałupę ;-) Podoba mi się bycie mamą, tylko za trzy tygodnie powrót do pracy... :eek:
No i budzi się :-) Miłego dnia :-)
 
Do góry