reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Dagmar- leż i może jeszcze do tej nospy końską dawkę magnezu dołóż!
Marcia- może jeszcze coś wykombinujecie, nie poddawaj się, chociaż wiem że to łatwo mówić :-(
 
Ostatnia edycja:
W tym kraju dostać kredyt to trzeba milionerem bo kredyty są dla bogatych z tego wynika :crazy:albo patrzą by mieć swój własny wkład a skąd tu brać .
Ja dzisiaj ogólnie chyba mam dzień narzekanie na wszystko .
Ja też mieszkam z rodzicami ale plus tego że mamy dwa pokoje swoje , marzy mi się swoje ale nawet nie startuję po kredyt a wynajem mi się nie opłaca
A wam jak dzionek minął ? Jak się trzymacie mamuśki :-)?
 
Kurcze Dagmar, nie strasz!!!!! Mam nadzieje ze zaraz sie wszystko uspokoi!!!! Dobrze ze maz wraca do domu. Jesli nie przejdzie to jedz do szpitala i informuj nas jesli tylko dasz rade! Jak cos to mozesz do mnie pisac sms o kazdej godzinie!!!
 
Dagmar kurcze no:( To może jedz póki możesz sie ruszyc tylko czy dziecmi ktos sie zajmie? A maz daleko jeszcze?
 
zdechnę tu- boooli :(
i ciśnie srasznie- znów 15 minut :O

Wiecie co, idę do wanny- może puści. Aż mi słabo z nerwów.

Kroczek on kończy pakować i jeszcze kontrola na bramie- z 2 godziny zanim będzie.
Ja bym jechała ale oni mnie zamkną nawet jak się okaże że to jakaś pierdoła :/
 
reklama
Do góry