reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Stwierdzilam ze jednak zostane do jutra. Wyniki mam dobre, cisnienie tez a jak tylko przejde pare krokow po korytarzu to slabo mi sie robi od nowa. Zaraz ma byc obchod i cos mowili ze wezma mnie pozniej na dokladniejsze usg. Moze mi szyjke w usg ocenia, bo to najbardziej wiarygodne. No zobaczymy. Tesciowa sie Tymkiem zajela i juz spi :-) wiec nie mam sie czym martwic. Zobaczymy co neurolog jutro powie. Eh glowa mnie z tego wszystkiego rozbolala.
 
Ne denerwuj się Słońce wszystko będzie dobrze a mimo, że taki pobyt w szpitalu nie jest najprzyjemniejszy to jednak na pewno bezpieczniejszy:) Mam nadzieję że jutro Ci się polepszy i wypuszczą Cię do domku:)

Dziewczynki mam pytanie techniczne. Jak usunąć suwaczek? Kurcze nie mam pojęcia.
 
Ostatnia edycja:
Ancona faktycznie w ciąży nie można serów pleśniowych i dojrzewających, ryb wędzonych na zimno i surowych mięs. Sushi też nie można ze względu na zawartość surowych ryb, ale ja obeszłam ten zakaz i zrobiłam sobie z gotowanymi krewetkami :-)

Madziolina jeżeli jest to bardziej kłucie w okolicach pochwy to może jest to początek zapalenia pęcherza?

Marcia trzymam kciuki za Ciebie i Twojego Szkraba.

Dagmar przecież miałaś odpoczywać :wściekła/y:
 
Kroczek zdaje się,że musisz wejść w Ustawienia -> po lewej Moje ustawienia -> Edytuj sygnaturę, a następnie kliknąć w pole tekstowe i Delete.

Dziś jak mi ginekolog zmierzyła ciśnienie, to rozkazała wprowadzić na stałe kawę do jadłospisu... Pięknie.
 
Witam :-)
Marcia dobrze, że już lepiej, odpoczywaj i wracaj szybko do domku. Praca się nie martw, czasem życie zmienia nasze plany i nie zawsze to wychodzi nam na złe ;-)
Dagmar a Ty jak się czujesz?
Evelinka ja od zawsze chodziłam do Pani doktor, prowadziła moją pierwszą ciążę i później też. Jednak teraz chodzę do jej męża (przyjmują razem), jakoś tam mi pasowały godziny przyjęć i już tak zostało. Nie widzę różnicy czy to kobieta czy facet.
Niunia współczuję bólu zęba.
Patuśka jak masz niskie ciśnienie to kawa wskazana :tak: Ja też mam raczej niskie i bez porannej kawy chodziłabym jak ćpun :-p

Ja wczoraj nic takiego nie robiłam (no poza zwykłymi domowymi zajęciami jak ugotowanie obiadu czy ogarnięcie mieszkania), ale cały dzień byłam dętka :baffled: Jednak dzisiaj w nocy spałam jak dziecko i mam nadzieję, że będę mieć więcej energii.
 
Witajcie :)

oj ja cisnienie mam zawsze za wysokie jak mi mierza przed wizyta, zawsze wtedy denerwuje sie i pielegniarki sie ze mnie smieja :) no ale moze w koncu bede mniej przejeta chodzic na te wizyty.

ja wczoraj mialam pracowity dzien, niestety nie przelozylo sie to na nocne spanie. W nocy budzilam sie co godzine, cos mi jezdzilo ciagle w brzuchu, nie wiem czy to Maluszek czy co. Ale biegunki nie mam :) wiec moze juz tam wariuje. Za to w dzien mam spokoj, jak sie urodzi taki nocny marek to bede miala dopiero szał pał :)

Dzisiaj chcialabym wyskoczyc do sklepu ale jestem tak zmeczona ze nie wiem czy noge za drzwi w ogole wystawie, a tak wlasciwie to czy z lozka wyjde :)

Dagmar, marcia, jak Wy się czujecie?

Życze Wam miłego Wtorku! i nie przemeczajcie sie :)
 
Hej dziewczynki :) Wpadłam zdać krótką relację z wizyty, wszystko napisałam w wątku o USG i zdjęcie też jest :) Najważniejsze, że z dzidziusiem wszystko w normie, rośnie, wierci się, wszystkie pomiary prawidłowe. No i doktor zaglądnął między nogi i powiedział, że wydaje mu się, że będzie dziewczynka, jednak żeby się jeszcze nie nastawiać. Wszystko okaże się za miesiąc :) A ja i tak wiem, że dziewczynka będzie. Najlepsze, że tak się na tę dziewczynkę nastawiłam, a ja się dowiedziałam to dotarło do mnie, że nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia jaka płeć, ważne, że się zdrowo rozwija. Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)
 
reklama
Hej dziewczynki. Leze i czekam na neurologa. Czuje sie lepiej. Widocznie musialam odpoczac. Tylko kurcze byl obchod a teraz badania a mnie do zbadania dzisiaj nie wzieli. Pewnie mysla ze bede grzecznie lezala dwie doby zeby im sie to oplacalo. Ale jak tylko neurolog nic nie powie to ide powiedziec ze chce do domu. Tylko niech mnie jeszcze ktos zbada i powie co z ta szyjka i napieta macica. Chociaz i tak zadzwonie dzisiaj do mojej gin i jej o wszystkim powiem.
 
Do góry