reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Witam
Od jakiegoś czasu poczytuję Was, jak tylko mam czas :) też mam termin na kwiecień, dokładnie z OM 22 kwiecień. jest to moja 2 ciąża. Czuję się doskonale, żadnych dolegliwości, żadnych objawów, poza lekko juz zaokrąglonym brzuszkiem (podobno w 2 ciązy szybciej wychodzi). Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona
 
reklama
Witam :-)
Ja na chwilę zaglądam w pracy.
W domu jak zwykle na nic nie mam czasu, niby weekend był, a ja jak zwykle zamiast odpoczywać to ciągle w biegu.
W sobotę zakupy, później trzeba było posprzątać, porobić pranie i jeszcze poszłam na ogródek posadzić tulipany i narcyze - akurat będą na wiosnę witać dzidziusia :-)
W niedzielę trzeba było jakiś dobry obiadek zrobić, porobić lekcje z córcią, na grzybkach byliśmy i trzeba było te grzybki jeszcze zrobić.
Także po weekendzie jestem bardziej zmęczona niż po całym tygodniu ;-)

Dzisiaj może troszkę odpocznę, bo nic takiego do roboty nie mam (choć znając mnie coś sobie wynajdę:-p)
Jednak chyba drzemka popołudniowa mnie nie ominie, bo coś dzisiaj w nocy spac nie mogłam.

Postaram się zajrzeć później i być na bierząco.
Miłego dnia :-)
 
madziolina ja też miałam tak, że przy takim szybkim wstawaniu mnie zakuło. Zdarza się to ciągle, jak się zapomnę. Myślę, że powinnaś trochę odpocząć, poleżeć.

Edysia te baby to zawsze sobie coś wynajdą ;)
 
L-oka, ginekolog mi powiedziała, że magnezu i żelaza muszę brać dużo więcej niż jest w tych zestawach witamin, bo mi morfologia wyszła nienajlepsza. A winowajcą są kwasy DHA,wczoraj nie wzięłam i nie wymiotowałam. Zostało Ci trochę tych schabowych?:D
Mojeboje, zazdroszczę Ci, też bym chętnie zrobiła sobie mały wypad:) może uda mi się mojego namówić jakoś po ślubie, będzie dobry pretekst:)
Papillon, nie denerwuj się :) będziesz miała super przeżycie:):)
Butterfly, cieszę się bardzo. Ja też miałam robione genetyczne w 12tc, nie powiem-była ulga,że wszystkie parametry w normie.
Madziolina, ja od rana mam jakieś złe przeczucie, potem zaczął mnie też boleć brzuch, ale wyżej i mnie kłuje w pochwie, także urwałam się z uczelni i przesiedzę w łóżku cały dzień...
 
reklama
Cześć dziewczynki strasznie dużo mam do nadrobienia bo w weekend Mnie nie było i nie zaglądałam do kompa :)

Zastanawiam się nad pójściem na kontrolę do drugiego ginekologa, który przyjmuje w szpitalu w którym prawdopodobnie będę chciała rodzić. I tak myślę iść czy nie hmm ? Znajome które już rodziły mówiły że najlepszym ginekologiem jest facet i dlatego tak myślę no może o zmianie hmm :( już sama nie wiem a co wy myślicie dziewczyny ? czy trzymać się jednej Pani doktor skoro jak na razie wszystko Mi odpowiada :)
 
Do góry