reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
czesc
idę dzisiaj do lekarza OJOJOJOJ strasznie się boję oby serduszko zabiło
przestałam plamić na brązowo teraz tylko tak beżowo co do objawów lekko mi niedobrze ale nie wiem czy ze stresu czy z ciąży, piersi tylko trochę bolą, i w miarę szybko się meczę ale czy to wystarczy :(
trzymajcie kciuki kochane
 
Hej dziewczynki.
Ja juz na L4. Nie dawalam rady w pracy postanowilam zostac w domku. Tyle rzeczy mi mdoskwiera ze latwiej powiedziec co mnie nie boli ;) ale jestem od razu spokojniejsza jak nie musze stresowac sie praca ;)

Tez jestem po badaniach. Kily i hiv nie mam wiec zdrowa jestem ;p reszta wynikow na moje oko jest ok. Jutro tez zobacze fasolke na usg i bardzonsie ciesze bo 3 tygodnie to dla mnie dosc dlugonod ostatniej wizyty. Ciagle mnie mdli wiec chyba z dzidzia ok.
Mam tez roztroj zoladka,albo biegunka,albo zaparcia,masakra. Juz bym chciala koniec mdlosci ale wiem ze pewnie chile mi przyjdzie poczekac az ustapia.

U mnie dzisnpa wiec pogoda raczej depresyjna. Przesylam troche pozytywnych fluidów ;)
 
czesc
idę dzisiaj do lekarza OJOJOJOJ strasznie się boję oby serduszko zabiło
przestałam plamić na brązowo teraz tylko tak beżowo co do objawów lekko mi niedobrze ale nie wiem czy ze stresu czy z ciąży, piersi tylko trochę bolą, i w miarę szybko się meczę ale czy to wystarczy :(
trzymajcie kciuki kochane

Trzymam kciuki za piękne mocne serduszko :D

Hej dziewczynki.
Ja juz na L4. Nie dawalam rady w pracy postanowilam zostac w domku. Tyle rzeczy mi mdoskwiera ze latwiej powiedziec co mnie nie boli ;) ale jestem od razu spokojniejsza jak nie musze stresowac sie praca ;)

Tez jestem po badaniach. Kily i hiv nie mam wiec zdrowa jestem ;p reszta wynikow na moje oko jest ok. Jutro tez zobacze fasolke na usg i bardzonsie ciesze bo 3 tygodnie to dla mnie dosc dlugonod ostatniej wizyty. Ciagle mnie mdli wiec chyba z dzidzia ok.
Mam tez roztroj zoladka,albo biegunka,albo zaparcia,masakra. Juz bym chciala koniec mdlosci ale wiem ze pewnie chile mi przyjdzie poczekac az ustapia.

U mnie dzisnpa wiec pogoda raczej depresyjna. Przesylam troche pozytywnych fluidów ;)

Dzięki za te fluidy, bo mam ochotę mordować :wściekła/y:
 
Dagmar hahhahahahahahhaha :))
lizzy0209 kciuki mocno zacisnięte, zazdroszczę że już dzisiaj zobaczysz maluszka !

ja za tydzień bede dopiero karte zakładać i zaczynać te wszystkie badania robić, bo po tych moich wcześniejszych przygodach lekarz powiedział, że poczekamy do następnej wizyty.
Powiedzcie mi proszę ile tak oczywiście mniej więcej mam odłożyć kasy na te badania wstępne? Bo pierwszy raz je bedę robić, w poprzedniej ciąży nie zdążyłam ,a mam teraz taka nie zaciekawą sytuację z pracą i tak nie wiem na co się nastawiać ??
 
Moje badania kosztowaly niecale 200 zl. kazde badanie bylo dosc tanie,tylko zebralo sie ich ok 10 stad ta cena. Nie wiem jak inne dziewczyny placily. Ale mysle ze to podobne kwoty niestety...
 
reklama
Do góry