reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

wiatr - no brzmi sensownie :) Lekarz mi powiedział, że mam nie czytac nic w necie bo tylko zamet sobie robie ;)

Co do tycia to ja tyle jem, pozatym się mało ruszam, że spokojnie mogę już chyba udawać 6 miesiąc :D:D:D

Oj będzie robota z odchudzaniem po urodzeniu ;))
 
reklama
Jednak jestem w ciazy! Dzisiaj rano zrobilam test. Dzisiaj tez powinnam dostac miesiaczke. Zdecydowalam sie na zrobienie testu bo tata ma dzisiaj urodziny i chcialam mu zrobic prezent :)
Ciesze sie bardzo. Dziwne to, ale teraz jak juz WIEM to czuje sie jakby mnie wmurowalo. I taka jestem od rana "zamurowana"...

hah ja byłam taka zamurowana przez cały pierwszy dzień, obiadu nawet nie dałam rady ugotować :D czekałam aż mąż wróci z pracy bo nie chciałam mu mówić przez tel i nie wiedziałam co ze sobą począć :)
 
uff.... nadrobiłam. U mnie wczoraj pierwsze wymiotowanko było... Masakra.... I to nawet podwójne. Ja wizytę u lekarza mam dopiero za 1,5 tygodnia. Niestety będę rzadko pisać, bo z Pl przyjechali do mnie teście do Nl. No i właśnie wymioty były, bo się przeżarłam polskim jedzeniem ;-) Buziaki dla Was wszystkich. No i mamusie których nie ma w terminach porodów - dopisujcie się:-)
 
Jestem i ja, od rana jak wstałam boli mnie brzuch (ciągnie, bulgocze jakby się tam coś gotowało i kłuje zwłaszcza z prawej strony) właściwie to od wczoraj od 18-tej i mam zawroty głowy jak za szybko się podniosę (mam nadzieję że to przez niskie ciśnienie bo ostatnio to mam cały czas 80/59; 83/62).
Kurcze nie wiem co się dzieje, źle się czuje a dopiero dzisiaj rano koleżanka miała mnie i siebie umówić do swojego gina w lublinie bo w mojej mieścinie nie mam do nikogo zaufania - tu jak jest dobrze to OK ale jak już coś się dzieje to ręce rozkładają. A ja jestem po zabiegu na serduchu więc wolę nie ryzykować. Martwię się że coś jest nie tak.

W pierwszej ciąży przytyłam 20kg :szok: ale i jadłam od początku co popadło a dopiero teraz wróciłam do wagi wyjściowej jak zgubiłam te 4,5kg.
 
Ostatnia edycja:
DZIEŃ DOBRY.
Zrobiłam sobie długi weekend bo od poniedziałku zero wolnych dni.
OLA ja mam tak samo cały czas mnie mdli,przestaje tylko w momencie jedzenia a za chwilę od nowa i słaba strasznie jestem.
 
Kali - mądrego masz lekarza :D

Ameryka, Papillon - też dwa dni chodziłam zamurowana, mąż wiedział od razu bo test robiłam przy nim. Ale wiem, co macie na myśli. Niby człowiek powinien się cieszyć, że się udało, ale jakoś tak dziwnie zamurowany chodził...;) na szczęście po dwóch dniach mi przeszło i teraz już tylko się cieszę.

Ancona - też normalnie miewam niskie ciśnienie i zastanawiam się, jak to będzie w ciąży. Niby lepiej, że nie zbyt wysokie, ale za niskie też nie może być. Od kilku miesięcy już nie mierzyłam, ale zaczęłam biegać i czułam się lepiej, piłam też butelkę 1,5l wody dziennie, ciśnienie mi się unormowało. Teraz nie biegam ze względu na ciążę i przypomniałaś mi o mierzeniu, tak kontrolnie. Zanim zaczęłam biegać i ćwiczyć miałam z reguły ok. 90/60 i niski puls. Pijesz dużo wody? Bo u mnie niskie ciśnienie było prawdopodobnie spowodowane również małą ilością przyjmowanych płynów, nie umiałam się zmobilizować do częstego picia wody. Chyba, że u Ciebie niskie c. jest spowodowane tym zabiegiem?
 
Dzień dobry :)
Dzisiaj brzuch już nie boli, lekkie plamienie, zgaga i mdłości są więc wszystko chyba idzie ku dobremu :) A i zauważyłam że (.)(.) mi trochę urosły :-D
Z M. mamy weekend wolny więc będziemy odpoczywać :-D
Miłego dnia ;-)
 
Dzień dobry :)
Dzisiaj brzuch już nie boli, lekkie plamienie, zgaga i mdłości są więc wszystko chyba idzie ku dobremu :) A i zauważyłam że (.)(.) mi trochę urosły :-D
Z M. mamy weekend wolny więc będziemy odpoczywać :-D
Miłego dnia ;-)

Mnie wczoraj też lekko brzuch pobolewał, właśnie taki ból jak na @, no i cyce czuję cały czas :) Mam szczerą nadzieję, że mnie te mdłości ominą
 
I ja się witam :) Byłam w urzędzie i na zakupach, właśnie wcinam śniadanie - suchego rogala maślanego, i gotuję pomidorówke z makaronem :)
Mężuś w pracy a ja sie nudze, zaraz pójde chyba troszke do ogródka posiedzieć na świeżym powietrzu.
Colormania - mi też chyba troszkę piersi zrobiły się pełniejsze, póki co zgagi nie mam jedynie mdłości no i czasem mi się odbija samym powietrzem.
Misiarska - współczuje wymiotów,
ciekawe ile ja przytyje w ciaży chciałabym tak max 12 kg...
strasznie macie niskie te ciśnienia, ja zawsze miałam ksiażkowe 125/75 ostatnio jak byłam u lekarz to miałam cok ok 130/80 ale to pewnie przez stres serducho szybciej pikało :)
pozdrawiam i miłego dnia :)
 
reklama
wiecie co ja jestem jakas psychiczna! dzis rano kupilam test i zrobilam, II wyszly.
Poprostu chcialam byc pewna, a w pon dopiero do lekarza, wiec chcialam sprawdzic, czy nadal jest cos
biggrin.gif


Mam obawy, za duzo sie o poronieniach naczytalam
 
Do góry