reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Portia - trzymaj się! ściskam Cię i mimo wszystlp jeszcze mam nadzieje, że będzie dobrze!!!!

Dziewczyny ja Was czytam często, ale nie daje rady odpisywać przy mojej córce, ona ma jakiś radar i jak zobaczy mnie przy kompie to od razu przychodzi przeszkadzać, a potem się zbiera tych wpisó, zapominam co która z Was pisała i nic Wam nie odpisuje :/ ale jestem cały czas :)
 
Portia rób bety i sprawdzaj!

Wynik odebrany, ale zaraz potem jechałam do przyjaciółki farbować włosy, więc nie miałam jak napisać. A ta mnienie pofarbowała, bo jej dwie znajome fryzjerki mówią, że do 6-8tyg nie można farbować, bo.. no właśnie nie wiem tak naprawdę dlaczego, ale na wszelki wypadek skoro tak mówią odczekam :) No to do rzeczy! Wzrost jest mega :O Z poziomu 22,49 na 132,2 w ciągu 74h Mamy mały zaciesz, ale mały, żeby nie zapeszać, bo cały czas boli mnie podbrzusze.. W sobotę wizyta i wszystko będzie jasne! Dziękuję Wam za kciuki i ciepłe myśli!!!!! :*
 
Edysiek-ja się pochwaliłam że od 2 dni nie mam mdłości i jak na złosć własnie wrociły wręcz sie powstrzymuję żeby nie zawisnać nad kibelkiem.:no:

Nicia- no dzieci już tak mają mój synek to wrecz zniesć nie moze jak ja sie zajmę jakimiś swoimi sprawami typu komputer ksiażaka, z miejsca wola, pić, jeść albo siku itd:wściekła/y:

Malinaa-to dobre wiesci bardzo sie ciesze. Ja tez czekam z farbowaniem do 2 trymestru. A koleżance pewnie chodzilo o to ze przez hormony kolor moze inaczej przyjąć albo zebyś nie wąchaa tego smrodu farby. Ja farbowałam w ciąży z Alanem zaraz na początku i mi cos własnie kolor nie przyjmował dlatego teraz czekam.
 
Dziewczyny wolę od razu napisać choć nie bardzo wiem jak...Nie udało sie i tym razem. Jest tylko pęcherzyk, trochę większy niż ostatnio, wskazujacy wielkosciowo na 4 tydzien i tyle. Dr nie chciała się jednoznacznie wypowiedzieć, prosiła tylko o powtorzenie dwa razy bhcg ale ja juz wiem swoje:-(

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam szczęśliwych i spokojnych 9 miesięcy i oby nikt juz więcej nie nie trafił do smutnych statystyk.

Wiem co przeżywasz , trzymaj się. Może jest jeszcze nadzieja skoro p.doktor prosiła o bthcg .
 
reklama
Partia, ale to dopiero 4 tydzień. Mój ginmimo prawie 6 tyg powiedział, że jeszcze nie czas na usg bo będzie tylko czarną plama. Ją będę miała usg we wtorek i też się denerwuje.
 
Do góry